فراهم شدن زیرساخت‌های مخابراتی برای حوزه‌های انتخاباتی
مدیرعامل شرکت مخابرات تاکید کرد

فراهم شدن زیرساخت‌های مخابراتی برای حوزه‌های انتخاباتی

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهارداشت: در نتیجه این تلاش‌ها، شاخص‌های زیرساختی ارتباط در این منطقه از میانگین کشوری بالاتر بوده است.

به گزارش بازار، مجیدسلطانی مدیرعامل شرکت در این دیدار ضمن اعلام اینکه استان کردستان جزو استان‌های پیشرو در پیاده‌سازی فیبر نوری و پروژه بزرگ نجما است، اعلام کرد: این پروژه ملی با هدف مولدسازی تجهیزات و استفاده از منابع داخلی و جایگزین کردن فیبرنوری در استان، به نحو بسیار قابل قبولی پیاده سازی شده است.

وی اظهار کرد: خوشبختانه بر اساس گزارشی که بر اساس شاخص‌های محاسبه شده در سال ۱۴۰۲ دریافت کرده‌ایم، استان کردستان در پوشش مخابراتی بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد و کارهای با کیفیتی در مدت زمان یادشده انجام شده است.

سلطانی با اشاره به طرح‌های کلان برای تقویت زیرساخت‌ها و طرح نهضت جهادی توسعه فیبر نوری که طرحی ۲ ساله بود، خاطرنشان کرد: این طرح در استان کردستان در سال اول با پیشرفت کامل انجام شد، کما اینکه برنامه دوساله، در مدت یک سال وچندماه به انجام رسید.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، طرح تحول بنیادین شبکه استان‌ها با عنوان “طرح طوبی” را از دیگر طرح‌های مخابراتی در استان‌ها اعلام کرد که در مرحله مطالعه و تهیه است و نیمه دوم امسال وارد فاز اجرا خواهد شد.

مهندس مجید سلطانی از فراهم شدن زیرساخت‌های مخابراتی برای حوزه‌های انتخاباتی در سطح استان در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: کارنامه مخابرات استان کردستان در دولت سیزدهم رو به جلو بوده و رضایت خود را از عملکرد مخابرات این استان ابراز می داریم.

استاندار کردستان در این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت‌های مطلوب مجموعه مدیران و کارکنان مخابرات در سطح استان، عملکرد مثبت، کارآمد، انقلابی و جهادی تلاشگران حوزه مخابرات را نمونه ای برای تمام شرکت ها و سازمان ها عنوان کرد و فعالیت جهادی کارکنان مخابرات منطقه را ارج نهاد.

زارعی کوشا، عملکرد مخابرات منطقه کردستان طی دو سال اخیر را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تحولات مخابراتی از ابتدای دولت سیزدهم با زیرساخت‌های مخابراتی استان در ادوار گذشته قابل مقایسه نیست.

مهندس مجیدسلطانی، امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۳ در سفر به استان کردستان با اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان دیدار و در راستای وضعیت مخابراتی استان و بررسی مسائل و مشکلات ارتباطی این منطقه به بحث وتبادل‌نظر پرداخت.

کد خبر: ۲۹۱٬۵۵۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha