۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲
انعقاد تفاهم‌نامه‌های سه‌گانه با محوریت اقتصاد دریامحور
به همت قرارگاه تحول، نوآوری و پیشرفت وزارت جهاد رخ داد

انعقاد تفاهم‌نامه‌های سه‌گانه با محوریت اقتصاد دریامحور

سه تفاهم‌نامه با محوریت اقتصاد دریامحور با همکاری سازمان شیلات ایران، مؤسسه جهاد توسعه و شورای عالی صنایع دریایی منعقد شد.

به گزارش بازار، سه تفاهم‌نامه با محوریت اقتصاد دریا محور با عناوین «اجرای فاز اول شهر مولد دلیران»، «نوسازی و بهسازی مزارع میگو» و «مزرعه ماهی در قفس در سواحل مکران» با همکاری سازمان شیلات ایران، مؤسسه جهاد توسعه و شورای عالی صنایع دریایی منعقد شد.

اولین تفاهم‌نامه با موضوع همکاری مشترک در اجرای فاز اول شهر مولد دلیران بین سازمان شیلات، شورای عالی صنایع دریایی، مؤسسه جهاد توسعه و یک شرکت دانش‌بنیان ارزش به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد تومان، به امضای طرفین رسید.

تفاهم‌نامه دوم همکاری مشترک در اجرای طرح نوسازی و بهسازی مزارع میگو در ۱۰۰۰ هکتار از مزارع کشور معرفی شده که بین سازمان شیلات، شورای عالی صنایع دریایی، مؤسسه جهاد توسعه و یک شرکت دانش‌بنیان به ارزش ۲,۰۰۰ میلیارد تومان منعقد شده است.

همچنین، در تفاهم‌نامه سوم نیز همکاری مشترک در اجرای مزرعه ماهی در قفس به ظرفیت ۱۰ هزار تن بین سازمان شیلات، شورای عالی صنایع دریایی، مؤسسه جهاد توسعه و یک شرکت دانش‌بنیان به امضا رسید که ارزش این قرارداد ۳,۰۰۰ میلیارد تومان عنوان شده است.

کد خبر: ۲۸۷٬۷۴۸

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha