«قچار» ۹۹۵ ریال سود اختصاص داد

شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۹۹۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم ۹۹۶ ریال اعلام شده بود، از کاهش یک ریالی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال با سرمایه ثبت شده ۱۴۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال در دوره یاد شده، مبلغ ۱۳۹ میلیارد و ۳۶۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۹۹۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۶۶ درصدی برخوردار است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت فرابورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، تنها کاهش یک ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود. براساس گزارش حسابرسی نشده، سود هر سهم شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال ۹۹۶ ریال و سود خالص ۱۳۹ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال عنوان شده است.

یادآوری می‌شود قچار در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۵۹۸ ریال و سود خالص را ۸۳ میلیارد و ۶۹۳ میلیون ریال قید کرده است.

۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
کد خبر: ۵۵٬۴۳۲

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =