مروری بر عملکرد مهرماه «وتوسم»

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۵ هزار و ۸۷۹ میلیارد و ۵۸ میلیون ریال به ۶۰ هزار و ۶۷۵ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۸ هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۴۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶۶ هزار و ۵۵۴ میلیارد و ۸۵۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۹۸۶ میلیارد و ۶۵۳ میلیون ریال به ۱۷ هزار و ۵۶۸ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی نیز با کاهش ۵ هزار و ۸۷۹ میلیارد و ۵۸ میلیون ریال معادل ۶۰ هزار و ۶۷۵ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال محاسبه شد.

وتوسم تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۶۴۸ میلیارد و ۷۸۸ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۸۹۰ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۴۱ میلیارد و ۳۲۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۴۳ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال خریداری کرد.

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
کد خبر: ۵۰٬۵۲۳

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =