۲۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴
آروا و محمدامین مصلایی کارآفرین برتر در صنعت کشور!

آروا و محمدامین مصلایی کارآفرین برتر در صنعت کشور!

شرکت آروا موفق شد در راستای اهداف کارآفریی و اشتغالزایی خود تندیس کارآفرین برتر را در میان تمامی صنایع کشور دریافت کند.

به گزارش بازار، مراسم سالیانه جهت انتخاب کارآفرین برتر صنعت در اتاق اصناف برگزار شد و شرکت آروا موفق شد در میان تمامی صنایع کشور رتبه نخست و کارآفرین برتر کشور را تصاحب کند. در این مراسم که تمامی اصناف کشور در آن حضور داشتند؛ صنف ابزار انتخاب و از میان صنف ابزار، شرکت آروا به عنوان برترین کارآفرین کشور انتخاب شد و طی مراسمی تندیس این افتخار به مدیرعامل آروا محمد امین مصلایی تقدیم گردید.

آروا تولید کننده محصولات با کیفیت جهانی

آروا به عنوان یک شرکت تولید کننده اینورترهای جوشکاری و لوازم برقی، با برنامه ها و تفکرات استوار مدیرعامل خود، امین مصلایی، به هدف اشتغالزایی و کارآفرینی تولید ملی متعهد است. امین مصلایی با توجه به اهمیت کارآفرینی برای توسعه اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی در جامعه، برنامه های کارآمدی را بر این پایه طراحی و اجرا می کند.

یکی از هدف های اصلی امین مصلایی پوریزدی، گسترش کارآفرینی در جامعه است. با توجه به تفکرات کارآمد و برنامه ریزی هوشمندانه، امین مصلایی تلاش می کند تا ایجاد فرصت های شغلی و اشتغالزایی را در کشور ترویج دهد. از طریق تولید محصولات ملی با کیفیت و بازاریابی موفق، آروا می کوشد تا به توسعه اقتصادی و ایجاد شغل در صنعت کمک کند.

نتیجه این تلاش ها و برنامه های کارآمد آروا، دریافت تندیس کارآفرین برتر بوده است. این تندیس نشان از تلاش های فراوان و دستاوردهای چشمگیر آروا در حوزه کارآفرینی و اشتغالزایی است. دریافت این تندیس نشانگر تعهد آروا به کیفیت و عملکرد برتر در حوزه تولید ابزار آلات و توسعه کارآفرینی است.

آروا و محمدامین مصلایی کارآفرین برتر در صنعت کشور!

استاندارد ملی ایران و CE اروپا

آروا با تولید اینورترهای جوشکاری و لوازم برقی با کیفیت بالا و دارای استانداردهای ملی ایران و CE اروپا، نقش مهمی در اشتغالزایی و توسعه کارآفرینی در کشور دارد. با ارائه محصولات با کیفیت و عملکرد برتر، آروا می تواند به رشد اقتصادی کشور و ایجاد فرصت های شغلی کمک کند.

با انتخاب محصولات آروا، شما نه تنها بهترین ابزارهای برقی و جوشکاری را در اختیار دارید، بلکه به تحقق یک هدف بزرگ و مهم نیز کمک می کنید. با خرید محصولات آروا، شما به صورت مستقیم در فرآیند اشتغالزایی و توسعه کارآفرینی در کشور سهیم خواهید بود.

اشتغالزایی و ایجاد فرصت های شغلی جدید

اشتغالزایی، به معنای ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان و توانمندسازی جامعه است. با تولید محصولات با کیفیت و استفاده از تکنولوژی مدرن، آروا می تواند به ایجاد شغل و کسب و کارهای جدید در صنایع مرتبط کمک کند. این اشتغالزایی نه تنها به توانمندسازی افراد می انجامد، بلکه به رشد اقتصادی کشور نیز می تواند منجر شود.

توسعه کارآفرینی نیز یکی از عوامل مهم در ایجاد رشد اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی است. با پشتیبانی از کارآفرینان و توسعه کارآفرینی، آروا می تواند به پیشرفت و رشد اقتصادی کشور کمک کند. برنامه ها و تفکرات مدیرعامل آروا، امین مصلایی، بر پایه توسعه کارآفرینی و اشتغالزایی ساختاردهی شده است تا بتواند به بزرگنمایی این عوامل و تأثیرگذاری بیشتر آنها در جامعه کمک کند.

آروا به عنوان یک شرکت تولید کننده با تکیه بر کیفیت و کارآفرینی، در بهبود و رشد اقتصادی کشور نقش مهمی ایفا می کند و همراهی شما با آروا در این مسیر، اهمیت بیشتری به این اهداف می بخشد.

آروا در طول چند سال اخیر موفق شده است که تندیس های مختلفی را دریافت نماید که همگی حکم تاییدی بر کیفیت محصولاتش است. آروا اکنون به عنوان یک برند قابل اعتماد و اتکا در صنعت ابزار کشور محصولاتی منطبق با استاندارد های جهانی و قیمتی مناسب به بازار عرضه می نماید.

کد خبر: ۲۳۱٬۳۷۳

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha