۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
کد خبر: . ۸۰٬۸۸۷
«ورنا» به سود رسید

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۵۶ میلیارد ریال سود کسب کرد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا با سرمایه ۷ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۴ هزار و ۱۸۸ میلیارد و ۵۵۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۹۹ هزار و ۲۲۷ میلیارد و ۲۸۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال به ۱۴ هزار و ۲۱۲ میلیارد و ۲۰۵ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا نیز با کاهش ۵ هزار و ۲۷۴ میلیارد و ۸۶۴ میلیون ریال معادل ۹۳ هزار و ۹۵۲ میلیارد و ۴۱۸ میلیون ریال محاسبه شد.

ورنا تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۸۲ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال به مبلغ ۴۳۸ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۵۶ میلیارد ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۰۶ میلیارد و ۲۲۵ میلیون ریال خریداری کرد.

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
کد خبر: ۸۰٬۸۸۷

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 0 =