۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
کد خبر: . ۸۰٬۶۹۳
پرداخت بیش از ۷۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ در ۱۱ ماهه ۹۹

در ۱۱ ماهه ۱۳۹۹ بیش از ۷۰ هزار و ۷۱۳ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸(برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

به گزارش بازار به نقل از شاتا، بر اساس آمار ارائه شده از سوی دفتر آمار و فرآوری داده‌های معاونت طرح و برنامه وزارت صمت، این میزان تسهیلات به یک هزار و ۱۴۲ بنگاه و واحد تولیدی در ۱۱ ماهه ۱۳۹۹ پرداخت شده است.

بر این اساس در ۱۱ ماهه ۱۳۹۹(سال گذشته) ۲ هزار و ۸۳۲ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال(تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند.

پراکندگی پرداخت این تسهیلات در ۳۱ استان کشور و مناطق آزاد بوده است.

در این بازه زمانی همچنین یک هزار و ۲۷۳ فقره معرفی به بانک برای دریافت حدود ۱۰۶ هزار و ۱۰۵ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است.

گفتنی است که از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۹(سال گذشته) ۷ هزار و ۵۰۴ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال(تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند.

از این تعداد ۲ هزار و ۹۴۹ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیش از ۲۲۱ هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است.

همچنین از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۹(سال گذشته) بیش از ۸۵ هزار و ۳۳۳ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸(برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

این میزان تسهیلات به یک هزار و ۴۱۷ بنگاه و واحد تولیدی از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۹(سال گذشته) پرداخت شده است.

۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
کد خبر: ۸۰٬۶۹۳

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =