۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
کد خبر: . ۷٬۶۷۲
تکمیل مبحث نحوه انطباق اراضی شهری تا پایان سال ۹۸

رئیس گروه تخصصی شهرسازی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، گفت: مبحث نحوه انطباق اراضی شهری در حوزه شهرسازی تا قبل از پایان سال جاری تکمیل و به شورای مرکزی ارایه می شود.

به گزارش بازار به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، گروه تخصصی شهرسازی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، در اجرای ماموریت‌های محوله از سوی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان، امور مربوط به تدوین "نحوه انطباق اراضی شهری در حوزه شهرسازی" را که در سطح یکی از مباحث مقررات ملی ساختمان، قابل ارائه است، پیگیری کرد.

به گزارش سازمان نظام مهندسی ساختمان، در این نشست همچنین آیین نامه کنترل و نظارت شهرسازی که وزیر راه و شهرسازی نیز بر تکمیل آن تاکید دارد، مورد بررسی قرار گرفت.

 به گفته رئیس گروه تخصصی شهرسازی شورای مرکزی، اخیراً مرکز تحقیقات راه و شهرسازی در زمینه تهیه و تدوین آیین نامه کنترل و نظارت شهرسازی اقداماتی مشابه آنچه در شورای مرکزی در جریان است، پیگیری کرده که برای پیشگیری از موازی کاری، نشست مشترکی با اداره کل دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه وزارت راه و شهرسازی برگزار شده تا نظام‌نامه هماهنگ عملیاتی  منطبق بر مقررات که در گروه تخصصی شهرسازی شورای مرکزی تدوین شده به تایید نهایی برسد.

وثیق‌نیا ابراز امیدواری کرد تا مبحث نحوه انطباق اراضی شهری در حوزه شهرسازی، قبل از پایان سال جاری، تکمیل و به شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان ارایه شود.

۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
کد خبر: ۷٬۶۷۲

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =