۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
شرکت های زیانده می توانند از زیان خارج شوند
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا:

شرکت های زیانده می توانند از زیان خارج شوند

عظیمی پور، مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا گفت: شرکت های زیان ده اگر بخواهند می توانند ضعف هایشان را جبران کنند و به سوددهی برسند.

به گزارش بازار به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، سیدعلیرضا عظیمی پور با بیان این مطلب گفت: در ابتدای ورودم به هلدینگ آتیه صبا، ما ۷ شرکت مدیریتی داشتیم که بعد از بحث ورود شرکت به بورس و با افزایش سرمایه ای که توسط صندوق بازنشستگی انجام شد اکنون شرکت های مدیریتی آتیه صبا به ۲۴ شرکت افزایش پیدا کرده که مسوولیت نظارت و اداره شرکت ها برای ما دوچندان شده است و باید بتوانیم به طور شایسته از ذخایر و دارایی های بازنشتگان عزیز حفاظت کنیم.

وی افزود:هیچکدام از شرکت های ما در سال گذشته وضعیت خوبی نداشتند و اکثرا زیان ده و غیر فعال بودند، ولی در همین شرایط ما هدفگذاری کردیم تا به سرعت وضعیت شرکت ها بررسی شود تا برای رسیدن به شرایط مطلوب برنامه ریزی مناسب صورت بگیرد.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: اکنون اکثر شرکت های ما دارای برنامه و بودجه مصوب هستند و فعالیت های خوبی را انجام می دهند که منجر به سوددهی آنها شده است.

وی با بیان اینکه «شرکت تجهیزات و ایمنی راه ها جز قدیمی ترین شرکت های هلدینگ است که نزدیک به ۸۰ سال قدمت دارد» گفت: این شرکت دارای اهمیت ویژه ای برای مجموعه هلدینگ آتیه صبا است و خوشبختانه با وجود اینکه عملکرد سال گذشته این شرکت زیان ده بود، اما در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۹ عملکرد این شرکت مثبت شده و در همین ۶ ماه هم توانست به خوبی کلیه تجهیزات آزادراه شرق سپاهان را تامین کند.

عظیمی پور با بیان اینکه «شرکت ها اگر بخواهند می توانند ضعف هایشان را جبران کنند و به سوددهی برسند» تاکید کرد: شرکت تجهیزات راه ها با وجود عملکرد زیانده در سال گذشته، توانست در ۶ ماه ابتدای امسال به عملکرد مثبتی برسد و این نشان می دهد که انسجام و مدیریت صحیح می تواند در شرکت ها موثر باشد.

کد خبر: ۵۷٬۵۵۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha