مهلت تکمیل پرونده و واریز وجه اقدام ملی تا ۱۰ آذر ماه

محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: براساس تصمیم و اعلام استاندار بعد از ۱۰ آذر ماه، اگر متقاضیان اقدام ملی واریز وجه نداشته باشند و مراحل تکمیل پرونده خودشان را طی نکرده باشند، دیگر امکان استفاده از این امتیاز برای آن ها در همه پروژه های استان تهران وجود نخواهد داشت.

به گزارش بازار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درخصوص برگزاری هشتاد و دومین جلسه شورای مسکن استان تهران که با حضور استاندار برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه این جلسه شورای مسکن استان بسیار پرثمر برگزار شد تا جایی که دکتر بندپی استاندار تهران نیز این جلسه را بهترین جلسه شورای مسکن طی سال های اخیر عنوان کرد.

وی افزود: از مصوبات این جلسه، تعیین تکلیف نهایی متقاضیان اقدام ملی طبق اعلام استاندار تهران بود که طبق اعلام ایشان تا دهم آذرماه سال جاری باید وضعیت مشخص شود. به این شکل که براساس این تصمیم و اعلام استاندار بعد از تاریخ ذکر شده اگر متقاضیان واریز وجه نداشته باشند و مراحل تکمیل پرونده خودشان را طی نکرده باشند، دیگر امکان استفاده از این امتیاز برای آن ها در همه پروژه های استان تهران وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: همچنین تعیین تکلیف نهایی حقوقی واحدهای باقیمانده مسکن مهر، تعیین تکلیف متقاضیان شهرهای مختلف شهرستان دماوند در طرح اقدام ملی، ورود بخش خصوصی به پروژه های نیمه ساخت و در حال اجرا مطابق با ضوابط طرح اقدام ملی تولید مسکن، تعیین تکلیف اعضای غیرموثر تعاونی های مسکن مهر با محوریت استانداری تهران و همکاری اداره کل تعاون و فرمانداری های استان تهران و برخی موارد دیگر از جمله مواردی بود که د راین جلسه مورد بررسی و تصمیم لازم در مورد آن ها اتخاذ شد.

محبت خواه با اشاره به اینکه تاکنون ۱۹ پروژه اقدام ملی تولید مسکن دولتی در شهرهای استان تهران تعریف شده است، گفت: پس از فراخوان های قانونی انجام شده ۱۹ انبوه ساز نیز وارد میدان شده اند که این ظرفیت ایجاد شده بخش خصوصی نیاز به پشتیبانی همه نهادهای مرجع، بالاخص شورای مسکن دارد که خوشبختانه استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این خصوص بسترسازی های خوبی ایجاد کرده اند.

وی در پایان گفت: امیدواریم با ادامه این روند سرعت اجرای طرح های اقدام ملی و افتتاح مسکن مهر در شهرهای جدید پرند و پردیس افزایش پیدا کند.

۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
کد خبر: ۵۳٬۴۳۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 6 =