«وپویا» خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری پویا در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۴۶ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری پویا با سرمایه ۴ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری پویا با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸ هزار و ۲۵۸ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۸ هزار و ۲۹۲ میلیارد و ۱۴۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۵۹ میلیارد و ۳۴۹ میلیون ریال به ۸ هزار و ۶۱۷ میلیارد و ۷۴۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری پویا نیز با کاهش ۳ هزار و ۳۹۹ میلیارد و ۶۴۳ میلیون ریال معادل ۲۴ هزار و ۸۹۲ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ریال محاسبه شد.

وپویا تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۲۲ میلیارد و ۵۰۳ میلیون ریال به مبلغ ۳۶۹ میلیارد و ۴۷۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۴۶ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری پویا طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۶۲ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال خریداری کرد.

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
کد خبر: ۵۰٬۴۸۶

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 1 =