۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
مروری بر عملکرد یک ساله «وپاسار»
حسابرسی شده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ساله «وپاسار»

بانک پاسارگاد در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ به صورت حسابرسی شده، به ازای هر سهم خود ۴۹۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۸۰ اعلام شده بود، از افزایش ۲۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد. همچنین نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تغییری نداشته است.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، بانک پاسارگاد با سرمایه ۵۰ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

بانک پاسارگاد در دوره یاد شده، مبلغ ۲۴ هزار و ۷۳۰ میلیارد و ۶۲۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۹۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را مبلغ ۱۹ هزار و ۷۸۴ میلیارد و ۵۰۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

در گزارش حسابرسی شده وپاسار نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، تغییری مشاهده نمی شود.

همچنین در صورت‌های مالی ۱۲ ماهه تلفیقی منتهی به دوره ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ بانک پاسارگاد، سود هر سهم با افزایش ۲۶ درصدی نسبت به دوره مشابه، مبلغ ۵۳۵ ریال و سود خالص ۲۷ میلیارد و ۲۷۲ میلیارد و ۱۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود وپاسار سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (حسابرسی شده) را مبلغ ۳۸۰ ریال و سود خالص را ۱۹ هزار و ۱۷۴ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال قید کرده است.

کد خبر: ۳۱٬۲۶۱

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha