۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶
توفیقات جمهوری اسلامی با توجه به موانع و تحریم های ظالمانه قابل مقایسه با هیچ کجای جهان نیست
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

توفیقات جمهوری اسلامی با توجه به موانع و تحریم های ظالمانه قابل مقایسه با هیچ کجای جهان نیست

مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خلاصه رفتار سازمانی را عشق به خدمت عنوان کرد و گفت: گره‌گشایی از کار مردم نوعی رفتار سازمانی است.

به گزارش بازار، سیدصولت مرتضوی در نشست «تعالی و ارتقای فرهنگ سازمانی» که با حضور «محمد روح‌الامینی» معاون رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و جمعی از مدیران برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: فرهنگ انتظار، فرهنگ توسعه و پیشرفت است؛ برای رسیدن به انتظار باید به تعالی بیاندیشیم.

وی تأکید کرد: برای رسیدن به تعالی باید رفتارها اصلاح شود و اگر این اصلاح صورت گرفت قطعاً بسترساز ظهور خواهد بود.

مرتضوی با تأکید بر اینکه باید گلوگاه‌های رفتار سازمانی حذف شود، تصریح کرد: در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته اما کافی نیست.

وی معتقد است تا خودسازی نباشد دگرسازی محقق نخواهد شد؛ پس از خودسازی؛ اصلاح دگرسازی، فرهنگ سازمانی را درست می‌کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: با قاطعیت اعلام می‌کنم که توفیقات نظام جمهوری اسلامی ایران با توجه به موانع و تحریم های ظالمانه قابل مقایسه با هیچ کجای جهان نیست و خوشبختانه، سخت‌ترین تحریم‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم.

وی بیان کرد: هر جای ایران اسلامی می‌رویم بوی خدمت و پیشرفت می‌دهد؛ در بخش‌های گوناگون هوا و فضا، فناوری‌های نوین و دانش‌بنیان، بهداشت و درمان و ... سرآمد هستیم.

مرتضوی با تأکید بر اینکه کارگزار نظام جمهوری اسلامی باید باب‌الحوائج باشد، گفت: مردم نباید پشت در اتاق مدیران منتظر بمانند و مشکلات آن‌ها باید به نحو احسن رفع شود.

وی همچنین تأکید کرد: مکتب شهید سلیمانی «سردار دل‌ها» برگرفته از مکتب غنی اسلام و سرشار از مباحث سازمانی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: بزرگترین جهاد مقدس، تبیین و تبلیغ برای شرکت مردم در انتخابات است.

«محمد روح‌الامینی» معاون رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در ادامه این نشست، فرهنگ سازمانی را از مهم‌ترین مباحث حوزه منابع انسانی عنوان و تأکید کرد: فرهنگ سازمانی یکی از موضوعات اساسی و مهم دستگاه‌ها است.

وی، یکی از دستگاه‌های تأثیرگذار در فرهنگ عمومی مردم را وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی کرد و گفت: این وزارتخانه از حیث تاثیرگذاری از وزارتخانه‌های مهم کشور است.

«سیدمحمدرضا حسینی» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست اظهار کرد: در این وزارتخانه در حوزه زیرساخت فرهنگی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

وی، اقدامات دستگاه در راستای نهادینه‌سازی عوامل محتوایی فرهنگ سازمانی را تدوین معیارهای اختصاصی فرهنگ سازمانی، استفاده از معیارهای عمومی و اختصاصی در تبدیل وضعیت کارکنان و همچنین در دوره‌های آموزشی و در جذب و ارتقا عنوان کرد.

گفتنی‌است، کارشناسان و مدیران حاضر در این نشست از دستگاه‌های مختلف به بیان نقطه‌نظرات و دیدگاه‌های کارشناسی خود در این راستا پرداختند.

کد خبر: ۲۷۵٬۴۳۶

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha