۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
کد خبر: . ۱۸٬۵۰۳
شاخص قیمت تولیدکننده برق ۳.۹۶ درصد کاهش یافت

شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در سال‌ ١٣٩٨ برابر با ١٢١,٢٥ می‌باشد که نسبت به سال قبل ٣.٩٦ درصد کاهش داشته است.

به گزارش بازار به نقل از مرکز آمار ایران، گزارش شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق در سال‌ ١٣٩٨ توسط مرکز آمار ایران منتشر شد.

شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در سال‌ ١٣٩٨ برابر با ١٢١,٢٥ می‌باشد که نسبت به سال قبل ٣.٩٦ درصد کاهش داشته است.

شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در سال‌ ١٣٩٨ برابر با ١٢١,٢٥ می‌باشد که نسبت به سال قبل ٣.٩٦ درصد کاهش داشته است. شاخص قیمت بخش برق در سال ١٣٩٧، رقم ١٢٦.٢٤ بوده که نسبت به سال قبل از آن معادل ٤.٧٤ درصد افزایش داشته است.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات اوج بار، در ١٣٩٨ برابر با ١١٨,١٣ می‌باشد که نسبت به سال قبل ٦.٠٨ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٧ برابر با ١٢٥.٧٨ بوده  که نسبت به سال قبل ٦.٨٥ درصد افزایش یافته بود.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات میان بار، در سال‌ ١٣٩٨ برابر ١١٧,٤١ می‌باشد که نسبت به سال قبل ٤.٢ درصد کاهش داشته است. شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٧ برابر با ١٢٢.٥٩ بوده که نسبت به سال قبل ٣.٩٨ درصد افزایش یافته بود.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات کم بار، در سال ١٣٩٨ برابر ١٣٣,٥٥ می‌باشد که نسبت به سال قبل ١.٥٦ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال ١٣٩٧ برابر ١٣٥.٦٦ بوده که نسبت به سال قبل ٦٩.٤ درصد افزایش یافته بود.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
کد خبر: ۱۸٬۵۰۳

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 9 =