۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
کد خبر: . ۱۵٬۱۱۳
زمان انتظار دستگاه‌های حفاری کاهش یافت

موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: پارسال حدود ۸۰ درصد ناوگان عملیاتی شرکت، موفق به تکمیل ۱۱۴ حلقه چاه با متراژی بالغ بر ۱۶۴ هزار متر شد و در نتیجه تلاش و همت کارکنان مجرب، زمان انتظار دستگاه‌های حفاری حدود پنج درصد در مقایسه با سال ۹۷ کاهش یافت.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید عبداله موسوی در جلسه عملیات شرکت ملی حفاری ایران، با قدردانی از مجموعه کارکنان که در سال گذشته توانستند با وجود محدودیت ها به نحو شایسته اهداف و برنامه های پیش بینی شده را محقق سازند، افزود: با توجه به شرایط  موجود، انتظار می رود در سال جاری نیز شاهد افزایش راندمان کار و بهره وری باشیم.

موسوی اظهار کرد: شایسته سالاری و دادن فرصت به جوانان برای بروز استعداد، خلاقیت و پذیرش مسئولیت در سازمان از مواردی است که در سرفصل برنامه های شرکت منظور شده و در همین حال آموزش های تخصصی و توسعه مهارت های شغلی بر مبنای نیاز سنجی واحدهای مختلف برای مجموعه کارکنان و از جمله نیروهای جوان باید مورد اهتمام واقع شود.

به گزارش بازار به نقل از شرکت ملی نفت ایران، موسوی با اشاره به اینکه نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه هر سازمان محسوب می شود بر ایجاد رضایتمندی، امید و انگیزه برای کارکنان تاکید و اظهار کرد: این شرکت برنامه های خود را منطبق با برنامه های شرکت ملی نفت ایران تنظیم و  همه داشته ها و توانمندی ها را همسو با اهداف صنعت نفت به کار گرفته است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران ایجاد توازن در هزینه و درآمدها را در جهت رشد و پویایی شرکت بسیار مهم عنوان کرد و افزود: این شرکت به صورت خودگردان اداره می شود و بهینه سازی  و کنترل هزینه ها و ارزیابی کارکردها  جز وظایف اصلی مدیریت مالی است.

وی اضافه کرد: بر همین اساس پیگیری مطالبات از شرکت هایی که از خدمات ملی حفاری استفاده می کنند باید در اولویت نخست برنامه کاری مدیریت مالی قرار گیرد.

وی گفت: در این راستا مدیریت های مختلف اعم از عملیاتی، پشتیبانی و ستادی می بایست سیستم خود ارزیابی داشته باشند تا نقاط قوت را تقویت کرده و ضمن بررسی چالش ها و مشکلات، با ارایه راهکارهای مناسب در اجرای کارها شتاب بخشی لازم را داشته باشند.

وی تاکید کرد: این شتاب بخشی باید در جهت دستیابی به اهداف و برنامه های صنعت نفت که ارتباط مستقیم با نگهداشت و افزایش تولید دارد، صورت پذیرد.

 کاهش پنج درصدی زمان انتظار دکل های حفاری در سال ۹۸ 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به عملکرد سال ۹۸ این شرکت افزود: سال گذشته حدود ۸۰ درصد ناوگان عملیاتی شرکت، موفق به تکمیل ۱۱۵حلقه چاه با متراژی افزون بر ۱۶۴ هزار متر شد و در نتیجه تلاش و همت کارکنان مجرب، انتظارات دستگاه های حفاری به میزان حدود پنج درصد در قیاس با سال ۹۷ کاهش یافت.

وی گفت: این موفقیت با توجه به کیفیت بخشی به عملیات حفاری و با ذکر این موضوع که در اوایل سال، فعالیت تعدادی از دکل های حفاری به سبب قرار گرفتن در سیلاب خوزستان برای مدتی متوقف و بخشی از توان عملیاتی و پشتیبانی در راستای همیاری و همکاری با دستگاه های اجرایی و کمک به ساکنان مناطق شهری و روستایی در معرض سیل به کارگیری شد، بسیار با اهمیت بود و امید می رود در سال جدید به مراتب بیش از این شاهد کاهش انتظارات و اجرای موفق پروژه های در دست اجرا باشیم.

موسوی مدیریت دارایی ها و سرمایه های شرکت، کنترل و نظارت بر پروژه ها و فعالیت های جاری و بالا بردن کیفیت خدمات، همسو با مشارکت در کارهای عام المنفعه و ارایه خدمات به مردم در شرایط شیوع ویروس کرونا را یادآوری و تاکید کرد: در شرایط کنونی افزون بر نکاتی که در عرصه وظایف ذاتی شرکت مطرح شد، می بایست با همه توان در راستای مسئولیت های اجتماعی در خدمت به جامعه مشارکت فعال داشته باشیم.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
کد خبر: ۱۵٬۱۱۳

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =