۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
کد خبر: . ۱۲۴٬۵۱۰
 چهاردهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات برگزار می شود

دبیر اجرایی چهاردهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات با اشاره به جزئیات برگزاری این کنفرانس گفت: با توجه به شرایط کنونی، لزوم افزایش توجه به تولیدات داخلی و کسب کارها بیش از پیش احساس می گردد.

به گزارش بازار به نقل از انجمن نگهداری و تعمیرات ایران تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نوید نصر، دبیر اجرایی چهاردهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات درباره جزئیات این کنفرانس اظهار داشت: به منظور تحقق فرمایشات  مقام معظم رهبری در سالی که با عنوان تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نامگذاری شده است و همچنین همزمان با افزایش سطح تولید و رونق کسب کارهای داخلی، می بایست  روش های نوین نگهداری دارایی های فیزیکی با توجه به وجود شرایط تحریم را مد نظر قرارداد،   که یکی از اهداف اصلی انجمن دربرگزاری کنفرانس است.

دبیر اجرایی چهاردهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات ادامه داد: ما در چهاردهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات تلاش کردیم فرصتی را با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته بین‌المللی فراهم کنیم تا موضوعات روز در این زمینه مورد بحث و گفتگو قرار گیرد و راهکار های مورد نیاز مطرح شود.

نصر با بیان اینکه این کنفرانس زمینه  قرابت روابط و همفکری صنعتگران، پژوهشگران و محققان و دانشگاهیان را فراهم می‌کند، گفت: به دلیل شرایط کرونا امسال این کنفرانس به صورت مجازی در تاریخ ۲۱ و ۲۲ دی ماه برگزار می شود.

وی با اشاره به چهار برنامه اصلی این کنفرانس گفت: حضور سخنرانان کلیدی از جمله مقامات ارشد کشوری مرتبط با حوزه نگهداری، روسای دانشگاههای صنعتی کشور و همچنین دعوت از پروفسور Crespo Marquez ریاست انجمن ملی توسعۀ مهندسی نگهداری در اسپانیا INGEMAN) ) و استاد دانشگاه سویل اسپانیا در افتتاحیه این نمایشگاه نخستین برنامه کنفرانس است.

دبیر اجرایی چهاردهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات بیان داشت: برگزاری کارگاه های تخصصی با حضور اساتید برجسته این حوزه و همچنین نشست های تخصصی در حوزه های کلان ملی و در ارتباط با صنایع مختلف شامل نفت و گاز و پتروشیمی، دفاعی، حمل و نقل، زیرساخت، صنایع معدنی، فولاد و نیروگاه در این کنفرانس برگزار می شود.

ایشان ادامه داد: در این پنل ها از صاحب‌نظران و اساتید برجسته در حوزه های مختلف و صنایع دعوت به عمل می آید تا در یک فضای هم اندیشی، دستاورد ها و چالش های روز حوزه نگهداری بمورد بحث و گفتگو قرار گیرد.

وی با اشاره به برگزاری اولین تور صنعتی علمی به صورت مجازی در این کنفرانس گفت: این تور کارگاه محور با مشارکت و همکاری شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی چهاردهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات بیان داشت: محورهای این کنفرانس صنایع بالادست، صنایع پایین دست، پتروشیمی، اکتشاف، حفاری، استخراج، پخش و در حوزه حمل و نقل در زمینه حمل و نقل دریایی، هوایی، ریلی و زمینی و در حوزه زیرساخت مباحث مسکن، ساختمان و شهرسازی منابع طبیعی و در حوزه صنایع معدنی و فولاد نیز مباحث مرتبط با صنایع معدنی و فولاد و در حوزه نیرو برق و انرژی آب و آبفا و همچنین توزیع مورد بحث و گفتگو قرار خواهد گرفت.

نصر خاطر نشان کرد: امیدواریم با حضور همه افراد دغدغه‌مند و صاحبنظران در این حوزه در چهاردهمین کنفرانس نگهداری و تعیمرات ایران، شاهد ارتقاء فرهنگ تعالی نگهداری و رشد روزافزون آن در صنایع کشور باشیم.

 چهاردهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات برگزار می شود

۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
کد خبر: ۱۲۴٬۵۱۰

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =