۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
کد خبر: . ۸۸٬۳۱۹
اهمیت پایداری انتقال اطلاعات، کمتر از انتقال گاز نیست

جمشیدی‌دانا، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، اهمیت پایداری انتقال اطلاعات و تجهیزات ارتباطی را در انتقال گاز کشور مهم برشمرد.

به گزارش بازار به نقل از شانا، مهدی جمشیدی‌دانا در نشست هم‌اندیشی مدیر و رؤسای مخابرات و تلمتری و مدیران و رؤسای ICT مناطق که در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، هدف از این نشست را تغییر رویکرد مخابرات و تلمتری شرکت انتقال گاز ایران دانست و گفت: باید با همکاری، هم‌اندیشی و هماهنگی در رفع مسائل و مشکلات ارتباطی و تجهیزات مخابراتی اقدام کنیم.

وی چابکی و واکنش سریع را در فعالیت‌های مخابرات و تلمتری مهم برشمرد و تصریح کرد: بخش ICT باید همگام و همسو با برنامه‌های تعمیراتی و عملیاتی گام بردارد و در طول شبانه‌روز پاسخگوی همکاران عملیاتی باشد.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به نقشه راه و اهداف راهبردی شرکت انتقال گاز ایران در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، افزود: ضرورت دارد همه برنامه‌ها و پروژهای ارتباطی همسو با اهداف راهبردی شرکت باشد و با هماهنگی مدیران ستادی اجرایی شود.

جمشیدی‌دانا تاکید کرد: با روش‌های سنتی، دیگر نمی‌توان تجهیزات را حفاظت کرد، بلکه باید تلاش کنیم با فناوری‌های نو حراستی در نگهداری زیرساخت‌های ارتباطی کوشا باشیم و راهکارهای جدید حراستی ارائه دهیم.

وی وارد کردن فهرست تجهیزات ICT روی سیستم IPMMSE را ضروری دانست و ادامه داد: با ثبت اطلاعات، می‌توان به راحتی نسبت به ارائه آمار تجهیزات ارتباطی دست یافت و از این رو، عملکرد مناطق نیز از این طریق قابل پایش و بررسی است.

محمدرضا نیک‌روش‌فرد، سرپرست مخابرات و تلمتری شرکت انتقال گاز ایران نیز گزارشی از اقدام‌های انجام‌شده در سال ۹۹ و برنامه‌ها و اهداف مخابرات و تلمتری در سال ۱۴۰۰ ارائه داد و هر یک از مدیران مناطق عملیاتی نیز به‌صورت ویدئو کنفرانس پیشنهادها، مسائل و مشکلات موجود در واحد ICT را بیان کردند.

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
کد خبر: ۸۸٬۳۱۹

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =