۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
کد خبر: . ۸۰٬۸۰۱
ارزش بازار «وآذر» کاهشی شد

ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۱۶۱ میلیارد و ۶۱۸ میلیون ریال به ۵۹۲ میلیارد و ۳۰۳ میلیون ریال رسید.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۸۴ میلیارد و ۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۷۵۳ میلیارد و ۹۲۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۴۴ میلیارد و ۵۱۹ میلیون ریال به ۷۳۹ میلیارد و ۴۸۷ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان نیز با کاهش ۱۶۱ میلیارد و ۶۱۸ میلیون ریال معادل ۵۹۲ میلیارد و ۲۰۳ میلیون ریال محاسبه شد.

وآذر تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۴۹ میلیارد و ۹۳۷ میلیون ریال به مبلغ ۲۶۶ میلیارد و ۶۶۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۶ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۵ میلیارد و ۴۱۸ میلیون ریال خریداری کرد.

۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
کد خبر: ۸۰٬۸۰۱

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =