۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
کد خبر: . ۷۶٬۸۷۶
عملیات ضربتی تحول در ایستگاه‌های راه‌آهن

رسولی، مدیرعامل شرکت راه‌آهن از ابلاغ ۲۰۲ کد به ۱۷۷ ایستگاه مسافری خبر داد و گفت: در یک بازه زمانی کوتاه شاهد تحول در نما، بهداشت، پاکسازی و بهسازی محیط ایستگاه‌ها در کشور بودیم.

به گزارش بازار، سعید رسولی از تمهیدات انجام شده به منظور ارتقای نظام خدمات‌رسانی در خارج از ایستگاه‌های راه‌آهن خبر داد و افزود: خدمات‌رسانی راه‌آهن محدود به ایستگاه‌ها نمی‌شود، بلکه در کارگروه جهادی بهره‌وری تحت عنوان آراستگی ایستگاه‌های شبکه و محیط ریلی برای تمامی بخش‌های مرتبط با راه‌آهن از جمله محیط پیرامون ایستگاه‌ها به جهت ارائه خدمات مطلوب و عالی به مسافران طراحی و برنامه‌ریزی شده است.

وی گفت: طرح آراستگی ایستگاه‌های شبکه و محیط ریلی، حاشیه خطوط را نیز در برمی‌گیرد؛ به‌طور مثال در محدوده ایستگاه راه‌آهن تهران که حدود ۱۷۰ هکتار زیر محدوده آن است، زیباسازی و بهسازی آن انجام شده و وضعیت امروز آن، اصلاً با گذشته قابل مقایسه نیست.

رسولی افزود: در سال جاری، در راه‌آهن ۲۰۲ اقدام کدگذاری شد و این کدها به مناطق ۲۱ گانه ابلاغ شدند که طی آن، این ۲۰۲ کد در ۱۷۷ ایستگاه مسافربری به صورت ضربتی مورد عمل قرار گرفتند و گزارش‌های نظارتی آن نیز به ستاد ارسال شد.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: در راستای ابلاغ این ۲۰۲ کد، در ۱۷۷ ایستگاه مسافری بالغ بر ۳۵ هزار اقدام انجام شد که در نتیجه آن، در یک بازه زمانی کوتاه ما شاهد تحول در نما، بهداشت، پاکسازی و بهسازی محیط ایستگاه‌های راه‌آهن بودیم.

به گفته رسولی، در ایام نوروز علاوه بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در ایستگاه‌های راه‌آهن، بر دیگر بخش‌ها از جمله شیوه خدمات‌رسانی حمل‌ونقل درون‌شهری به مسافران ریلی پس از خروج از ایستگاه نیز نظارت خواهد شد.

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
کد خبر: ۷۶٬۸۷۶

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =