تعداد کارکنان بانک‌ها در شهرهای زرد، نارنجی و قرمز

کارکنان بانک‌ها در شهرهای وضعیت «زرد» با ۱۰۰ درصد پرسنل، در شهرهای وضعیت «نارنجی» با دو سوم پرسنل و در شهرهای وضعیت «قرمز» نیز با حضور ۵۰ درصد کارکنان فعالیت خواهند داشت.

به گزارش بازار، طبق بخشنامه شورای هماهنگی بانک‌های دولتی، کارکنان بانک‌ها در شهرهای وضعیت «زرد» با ۱۰۰ درصد پرسنل، در شهرهای وضعیت «نارنجی» با دو سوم پرسنل و در شهرهای وضعیت «قرمز» نیز با حضور ۵۰ درصد کارکنان فعالیت خواهند داشت.

فعالیت بانک‌ها از تاریخ یکم آذر ۱۳۹۹ بشرح زیر خواهد بود:

۱- کلیه شعب و ادارات در این ایام مفتوح بوده و در شهرهایی با هشدار قرمز بصورت نوبتی با حداکثر ۵۰ درصد از کارکنان خود و در شهرهایی با هشدار نارنجی به تعداد دو سوم و در سایر شهرها با حضور ۱۰۰ درصد کارکنان نسبت به ارائه خدمات به مشتریان گرامی اقدام خواهند نمود. مسئولین واحدها در نوبت بندی حضور کارکنان به نحوی می‌بایست مدیریت نمایند که برای ارائه هر رشته از خدمات بانکی و بویژه تخصصی حداقل یکنفر از مسئولین امر در شعبه حضور داشته باشند.

۲- ساعات کار کلیه شعب و ستادهای بانکی برای کارکنان و مراجعین در تمام ایام هفته همانند گذشته خواهد بود و بدین ترتیب مراجعین به بانک‌ها می‌توانند از ساعت ۸ بامداد الی ۱۴ و در پنج شنبه‌ها تا ساعت ۱۲:۳۰ از خدمات بانکی حضوری استفاده نمایند.

۳- لازم است کارکنان محترم هنگام ارائه هرگونه خدمات بانکی، مشتریان محترم را به استفاده بعدی از خدمات خواسته شده به بهره مندی از درگاه‌های الکترونیکی راهنمایی و تشویق نمایند.

۴ - مشتریانی که در نوبت انجام خدمات مورد نظر خود می‌باشند، می‌بایست در فاصله بندی‌های ۱.۵ الی ۲ متری از کارکنان و سایر مراجعین مستقر کردند و حتی الامکان تا رسیدن نوبت به آن‌ها در خارج از شعب در انتظار بمانند.

۵ - ورود افراد به شعب یا هر یک از ساختمان‌های بانک‌ها اعم از کارکنان و مراجعین بدون ماسک اکیدا ممنوع بوده و لوازم التحریر مورد استفاده هر فرد مراجعه کننده می‌بایست توسط خود ایشان تامین گردد

۶ - کلیه واحدها می‌بایست مواد ضد عفونی کننده را در دسترس کارکنان و مراجعین محترم قرار دهند.

۷- برگزاری جلسات و کمیسیون‌های ضروری اداری بشرط رعایت پروتکل‌های اعلامی از سوی ستاد ملی کرونا حداکثر با حضور ۱۵ نفر و در مکان‌هایی به وسعت دایره‌ای به قطر دو متر به ازای هر نفر و داشتن تهویه مناسب امکان پذیر خواهد بود.

۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
کد خبر: ۵۵٬۱۸۷

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 8 =