۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
فراخوان «وصندوق» برای جذب سرمایه‌گذار و گروه اجرایی
با هدف فعال‌سازی یکی از شرکت‌های زیرمجموعه صورت گرفت

فراخوان «وصندوق» برای جذب سرمایه‌گذار و گروه اجرایی

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (وصندوق)، برای فعال‌سازی یکی از شرکت‌های زیر مجموعه خود، سرمایه‌گذار و گروه ایده‌پرداز جذب می‌کند.

به گزارش بازار به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، این شرکت از متقاضیان خواسته است، پیشنهادات خود را در قالب مشارکت در سرمایه‌گذاری، پیمان مدیریت یا سایر روش های سرمایه‌گذاری یا ارائه طرح‌های تولیدی یا فناورانه مبتنی بر تجاری‌سازی ظرف حداکثر سه هفته از تاریخ انتشار آگهی اعلام نمایند.

وصندوق در این اطلاعیه آورده است: به اطلاع می‌رساند شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری(سهامی عام) در نظر دارد به منظور بازطراحی و فعال‌سازی مجدد یکی از شرکت‌های زیرمجموعه خود، اقدام به جذب سرمایه‌گذار و یا گروه اجرایی از طریق ارائه طرح‌های تولیدی ‌نماید. از این رو، از متقاضیان دعوت به عمل می‌آید، پیشنهادات خود را در قالب مشارکت در سرمایه‌گذاری، پیمان مدیریت و یا سایر طرق سرمایه‌گذاری تولیدی یا ارائه طرح‌های دانش‌بنیان مبتنی بر تجاری‌سازی ظرف حداکثر سه هفته از تاریخ انتشار آگهی (از 18 آبان ماه به مدت سه هفته) به این شرکت اعلام نمایند. مقتضی است جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از سایت (محل استقرار شرکت) با شماره 41237000 داخلی‌های 1801 و 1802 تماس حاصل فرمایید.

شایان ذکر است، شرکت مذکور واقع در یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های اقتصادی و شریان‌های تجاری در جاده مخصوص کرج و با امکاناتی نظیر حدود 50 هزار متر مربع فضای تولیدی شامل سالن‌های تولید، تاسیسات زیربنایی و سایر تجهیزات عمومی مورد نیاز می باشد. بدیهی است، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در رد یا تایید پیشنهادات مختار است.

کد خبر: ۵۲٬۸۳۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha