مروری بر پرتفوی مهرماه «ونفت»

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۷ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت با سرمایه یک هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۷۳ میلیارد و ۵۷۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲ هزار و ۵۰۵ میلیارد و ۲۳۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۳۳ میلیارد و ۶۸ میلیون ریال به یک هزار و ۲۰۶ میلیارد و ۶۴۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت نیز با افزایش ۱۱۷ میلیارد و ۵۴۱ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۶۲۲ میلیارد و ۷۷۸ میلیون ریال محاسبه شد.

ونفت تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۶ میلیارد و ۳۳۱ میلیون ریال به مبلغ ۷۳ میلیارد و ۸۴۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۷ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۴۹ میلیارد و ۳۹۹ میلیون ریال خریداری کرد.

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
کد خبر: ۵۰٬۵۴۲

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =