کسب سود یک هزار میلیاردی «وبهمن»

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود یک هزار و ۸ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۲۲۰ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۵۲ هزار و ۳۲۶ میلیارد و ۳۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵۵۳ میلیارد و ۴۲۱ میلیون ریال به ۴ هزار و ۷۷۳ میلیارد و ۷۶۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن نیز با کاهش ۷ هزار و ۱۹ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال معادل ۴۵ هزار و ۳۰۶ میلیارد و ۳۸۲ میلیون ریال محاسبه شد.

وبهمن تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۶۵ میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۱۷۴ میلیارد و ۷۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت یک هزار و ۸ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۱۹ میلیارد و ۲۹۷ میلیون ریال خریداری کرد.

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
کد خبر: ۵۰٬۴۷۰

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 5 =