«وآوا» خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری آوانوین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۸۰ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری آوانوین با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری آوانوین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۷۵ میلیارد و ۸۴۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲ هزار و ۷۲۵ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۵ میلیارد و ۷۵۶ میلیون ریال به ۲ هزار و ۹۱ میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری آوانوین نیز با کاهش ۳۸۵ میلیارد و ۱۰۳ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد و ۷ میلیون ریال محاسبه شد.

وآوا تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۲۶ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال به مبلغ ۴۰۷ میلیارد و ۳۹۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۸۰ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری آوانوین طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۴۷ میلیارد و ۹۲۴ میلیون ریال خریداری کرد.

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
کد خبر: ۵۰٬۳۹۳

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 12 =