«خبهمن» به سود رسید

گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۳۴ میلیارد و ۴ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، گروه بهمن با سرمایه ثبت شده ۱۰ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۳۵۱ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۹۰ هزار و ۵۶۹ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۴۹ میلیارد و ۵۱۱ میلیون ریال به ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد و ۶۸۷ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه بهمن نیز با کاهش ۲ هزار و ۵۶۴ میلیارد و ۶۶۴ میلیون ریال معادل ۸۸ هزار و ۴ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال محاسبه شد.

خبهمن تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۵ میلیارد و ۹۰۲ میلیون ریال به مبلغ ۱۴۹ میلیارد و ۹۰۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۳۴ میلیارد و ۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون ریال خریداری کرد.

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
کد خبر: ۵۰٬۳۶۸

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =