۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
کد خبر: . ۴۶٬۳۳۸
اطلاعات اشتراک برق خود را در صورت تغییر به روز کنید

به منظور ارسال صحیح قبوض الکترونیکی برق، در صورت تغییر محل کار یا سکونت، اطلاعات مربوط به اشتراک برق مورد استفاده خود را با ارسال پیامک و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مناطق برق، اصلاح کنید.

به گزارش بازار به نقل از وزارت نیرو، با توجه به ارسال قبوض برق به شکل الکترونیکی، ضروری است مشترکان تهرانی در صورت تغییر در محل کار یا سکونت، با لغو شماره اشتراک قبلی و ثبت شماره اشتراک محل جدید، اطلاعات مربوط به قبض برق خود را به روز کنند.

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به منظور تسهیل فرایند اصلاح اطلاعات فردی، مشترکان تهرانی می‌توانند بدون مراجعه حضوری به مناطق برق و با ارسال پیامک حاوی شناسه قبض برق به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱، اطلاعات مربوط به اشتراک مورد استفاده خود را به روز کنند.

به این منظور با اضافه کردن ۲* به انتهای رقم شناسه قبض، ارسال اطلاعات مربوط به اشتراک مورد نظر برای آنان، لغو شده و در صورت اضافه کردن ۱* به انتهای شناسه قبض، اشتراک مزبور به عنوان اشتراک جدید مورد استفاده، ثبت خواهد شد.

 همچنین در صورت ارسال پیامک حاوی عدد صفر به همین سرشماره، مشخصات همه اشتراک‌های برق متصل به شماره تلفن ارسال کننده پیامک و در صورت ارسال علامت سوال، شرح توضیحات چگونگی دریافت خدمات، برای شخص، ارسال خواهد شد.

گفتنی است؛ مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ می‌توانند با ارسال شناسه قبض خود به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱، آخرین صورت حساب برق مصرفی خود را نیز مجددا دریافت کنند.

بر اساس این اطلاعیه، مشترکان تهرانی که اطلاعات مربوط به اشتراک برق ملک خود را در اختیار ندارند نیز کافی است تا با شناسایی کنتور برق مورد استفاده خود، مراجعه به درگاه اینترنتی شرکت توزیع برق تهران بزرگ به نشانی www.tbtb.ir بخش (خدمات صورت حساب قبض)، تنظیم شیوه جستجو بر اساس (شماره ساختمانی) و وارد کردن شماره بدنه ثبت شده روی بدنه کنتور ملک خود، قبض برق و همه اطلاعات مربوط به اشتراک ملک خود را مشاهده کنند.
 

۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
کد خبر: ۴۶٬۳۳۸

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =