۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
کد خبر: . ۳۷٬۲۲۰
کسب سود «وصنا» از واگذاری ها

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۷۹۰ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با سرمایه یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ مردادماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۹۳۵ میلیارد و ۵۳۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳۰ هزار و ۴۹۰ میلیارد و ۳۵۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۹۲۶ میلیارد و ۹۷ میلیون ریال به ۵ هزار و ۸۶۱ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران نیز با کاهش ۲ هزار و ۷۶ میلیارد و ۴۶۷ میلیون ریال معادل ۳۸ هزار و ۴۱۳ میلیارد و ۸۸۹ میلیون ریال محاسبه شد.

وصنا تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۳۲ میلیارد و ۷۷۷ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۲۲ میلیارد و ۹۱۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۷۹۰ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران طی دوره یک ماهه منتهی به امرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۱۵۸ میلیارد و ۴۵۳ میلیون ریال خریداری کرد.

۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
کد خبر: ۳۷٬۲۲۰

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 5 =