۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۵
بزرگترین مولدسازی تاریخ ایران؛ افتتاح مساکن مهر باقیمانده/ هزینه تکمیل هر پروژه ۳۰۰ میلیون تومان
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد

بزرگترین مولدسازی تاریخ ایران؛ افتتاح مساکن مهر باقیمانده/ هزینه تکمیل هر پروژه ۳۰۰ میلیون تومان

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با تکمیل مسکن مهر باقیمانده بزرگترین مولدسازی تاریخ ایران اتفاق افتاد، گفت: ۱۳۷ هزار واحد مسکن مهر افتتاح شده و مابقی واحدها نیز به صورت ماهانه تحویل می شود.

بازار؛ گروه راه و مسکن: مهرداد بذرپاش در مراسم افتتاح ۶۴۴۷ واحد مسکن مهر شهرهای جدید پردیس و مهستان، اظهار کرد: سید شهید بزرگوارمان که یک هفته از شهادت وی گذشته است، جلسات مکرر و طولانی مدت درباره مسکن، بهره برداری از پروژه ها و پیگیری های روزانه با بنده و مدیران داشتند.

در ابتدای دولت ۲۴۰ هزار مسکن مهر به ما ارث رسید. برای تکمیل هر پروژه به طور متوسط ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. این پروژه ها دیگر نه تسهیلات و نه آورده متقاضیان داشت

وی با بیان اینکه نهضت ملی مسکن مدیون این عزیز سفر کرده است، افزود: در ابتدای دولت ۲۴۰ هزار مسکن مهر به ما ارث رسید. برای تکمیل هر پروژه به طور متوسط ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. این پروژه ها دیگر نه تسهیلات و نه آورده متقاضیان داشت.

وی با تاکید بر اینکه بزرگ ترین مولدسازی تاریخ ایران در تکمیل پروژه‌های مسکن مهر اتفاق افتاده است، بیان کرد: در این راستا فقط در مهستان از ۱۱ هزار واحد ۱۰ هزار واحد تکمیل شده که برای این کار حدود ۱۰ همت و در سراسر کشور حدود ۳۳ همت برای تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر هزینه شده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در زمان حاضر ۱۳۷ هزار واحد مسکن مهر افتتاح شده و مابقی واحدها نیز به صورت ماهانه تحویل مردم عزیز می شود.

بذرپاش اضافه کرد: رییس جمهوری شهید هم می توانست بگوید این واحدها برای گذشته است چرا ما انجام دهیم، اما نمی‌توانیم اینگونه به مردم پاسخ بدهیم.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح ۶۴۴۷ مسکن مهر در پردیس و مهستان، گفت: در نهضت ملی از آغاز ساخت ۲.۶ میلیون واحد عبور کرده ایم.

بذرپاش بیان کرد: تا زمانیکه در دولت هستم کشور را بیش از پیش تبدیل به کارگاه مسکن سازی خواهیم کرد.

کد خبر: ۲۸۸٬۹۸۷

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha