۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲
درمان زگیل صورت در خانه با محلول گیاهی | تضمینی

درمان زگیل صورت در خانه با محلول گیاهی | تضمینی

در این مقاله قصدداریم که روشی نوین و گیاهی را به شما دوستان عزیز معرفی کنیم که با استفاده از آن فقط در خانه میتوانید از شر زگیل های خود خلاص شوید پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

درمان زگیل صورت و گردن و زیر بغل در خانه

زگیل یا زیگیل چیست؟ و چگونه به وجود می آید؟

زگیل‌ها معمولاً زائده‌های کوچک، خشن و سخت هستند و از نظر رنگ معمولا شبیه به پوست هستند. زگیل ها می‌توانند دردناک باشند. زگیل یک بیماری پوستی واگیردار است که معمولاً به صورت پاپیلومای هیپرکراتوز (ضخیم شدن پوست در اثر ویروس پاپیلوما) مشاهده می‌شود. این بیماری توسط انواع مختلف ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می‌شود.

در این مقاله قصد داریم  درمان زگیل صورت در خانه ، برداشتن خال ، درمان زگیل تناسلی را فقط با محلول گیاهی را به شما آموزش دهیم.

مجوز ها :

فروشگاه خال درمانی دارای مجوز رسمی از درگاه ملی مجوز های کشوری بوده و علاوه بر آن دارای نماد اعتماد الکترونیک هم میباشد برای دیدن مجوز ها میتوانید مراجعه کنید به انتهای سایت و روی آیکون آنها کلیک کنید. پس شما عزیزان به راحتی میتوانید خرید خود را از طریق درگاه اینترنتی انجام دهید.

مزیت های خوب این محلول :

 • بدون عوارض 
 • بدون بازگشت
 • بدون خونریزی
 • بدون درد 

محلول گیاهی برداشتن زگیل

آموزش استفاده از محلول گیاهی به صورت بروشور آموزشی برای شما عزیزان ارسال میشود پس اصلا نگران نحوه استفاده از محلول نباشید.

مشاوره رایگان :

قبل از خرید محصول اگر نیاز به مشاوره رایگان در مورد این محصول را دارید. میتوانید با شماره  ۰۹۳۸۳۰۶۰۱۳۹ تماس بگیرید. منتظر تماس های گرم شما عزیزان هستیم.

برداشتن زگیل با محلول گیاهی

برای برداشتن زگیل همانند خال باید مراحل بالا طی شود ولی زگیل ها نسبت به خال ها خیلی سریع تر می افتند. و جای آن ها هم نسبت به خال ها به سرعت از بین میرود با استفاده از محلول گیاهی زگیل ها انواع مختلفی را شامل می‌شوند که بسته به ظهور در قسمت های مختلف بدن و ظاهر آن ها به صورت زیر دسته بندی می‌شوند.

 • معمولی (Verruca Vulgaris)
 • کف پا (Plantar warts)
 • تخت (Plane warts)
 • فیلی فرم (Filiform warts)
 • ناخن (Periungual warts)

برداشتن زگیل گردن در خانه

حالا به برسی تخصصی هر کدام میپردازیم :

 • معمولی (Verruca Vulgaris) : اصطلاح “Verruca Vulgaris” به عنوان یک نوع از زگیل‌ها (زگیل معمولی) اشاره دارد. زگیل‌ها یا تومورهای جلدی ناشی از عفونت ویروسی هستند که به نام Human Papillomavirus (HPV) معروف است. زگیل‌ها در مکان‌های مختلف بدن ظاهر می‌شوند و ممکن است در ناحیه دست‌ها، پاها، صورت، یا دیگر ناحیه‌های پوستی بروز کنند.
 • کف پا (Plantar warts) : “کف پا” یا “Plantar warts” نوعی از زگیل‌ها (وارت‌ها) است که در ناحیه کف پا به وجود می‌آید. این نوع وارت به وسیله ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می‌شود. ویروس HPV مسئول ایجاد زگیل‌ها در موارد مختلف بدن است.
 • تخت (Plane warts) : اصطلاح “تخت” به “زگیل‌های تخت” یا “Flat warts” اشاره دارد. این نوع زگیل‌ها توسط ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می‌شوند. زگیل‌های تخت معمولاً در مناطقی از بدن با پوست نازک ظاهر می‌شوند، اغلب در کودکان و نوجوانان.
 • فیلی فرم (Filiform warts) : زگیل‌های فیلیفرم یا Filiform warts یک نوع از زگیل‌ها (وارت‌ها) هستند که توسط ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می‌شوند. این نوع زگیل‌ها اغلب در مناطقی از بدن با پوست نازک و لطیف ظاهر می‌شوند، به ویژه در نواحی صورت مانند لبها، گوش، و حول چشمها.ناخن (Periungual warts) : زگیل‌های ناخن یا Periungual warts یک نوع از زگیل‌ها (وارت‌ها) هستند که در اطراف و زیر ناخن‌ها ظاهر می‌شوند. این زگیل‌ها ناحیه ناخن و پیرامون آن را تحت تأثیر قرار می‌دهند و می‌توانند بر روی هر دو ناخن دست و پا ظاهر شوند.

برداشتن زگیل

چرا زگیل روی دست یا پا ایجاد میشود؟

عامل اصلی به وجود آمدن زگیل روی نقاط مختلف پا و دست نوعی از ویروس اچ پی وی یا همان پاپیلوم انسانی می باشد. این زائده ها به شکل های مختلف مسطح، خوشه ای یا تکی رشد می کنند. البته لازم به ذکر است که اندازه و شکل آنها بستگی به ضخامت پوست فرد و میزان مقاومت بدن با ویروس دارد.

احتمال ابتلا افرادی که سیستم بدنی نسبتا ضعیفی دارند، به زگیل دست و پا بیشتر است. به همین دلیل کودکان یا میانسالان بیشتر از دیگر افراد به این زائده ها روی دست و پا خود دچار می شوند.

این نوع زگیل ها در کف پا رشد می‌کند، و بر خلاف سایر زگیل ها، به علت رشد در نقطه ای حساس و تحت فشار، به سمت داخل رشد می‌کنند. ممکن است این عارضه در ابتدا به شکل پینه به نظر برسد یا با میخچه اشتباه گرفته شود. به طور معمول این نوع از زگیل دردناک است و اگر آسیب ببیند، معمولا دچار خونریزی می‌شوند.

درمان زگیل صورت – برداشتن زگیل – پماد برای از بین بردن زگیل – پماد زگیل دست –  درمان خانگی زگیل دور گردن – درمان زگیل مشهد – درمان خانگی زگیل دور چشم – درمان زگیل های ریز گردن – درمان زگیل گردن و زیر بغل – برداشتن خال و زگیل در مشهد – درمان زگیل در منزل – برداشتن زگیل با نخ – درمان خانگی زگیل گردن – زگیل زیر بغل – پماد زگیل گردن – برداشتن خال گوشتی

درمان زگیل صورت در خانه

علائم زگیل پا و دست :

رشد زگیل ها روی دست و پا می تواند باعث به وجود آمدن مشکلاتی شود. ممکن است که زگیل های پا اکثرا با میخچه یا پینه به اشتباه گرفته شوند. پس به خوبی باید با علائم زگیل دست و پا آشنا باشید تا در صورت ابتلا بتوانید به خوبی آنها را تشخیص دهید. این نشانه ها عبارتند از:

 •  خارش خود زائده و اطراف آن
 • قرمزی و التهاب
 • احساس درد یا سوزش در اثر تماس با اجسام
 • برآمدگی های زبر و سفت

زگیل دست و پا :

مرطوب ترین و گرم ترین قسمت پا و دست بین انگشتان بوده و تجمع میکروب در این مکان ها به نسبت بیشتر از سایر نقاط است. به خصوص افرادی که هیچ موقع از جوراب استفاده نکرده و بهداشت پا را رعایت نمی کنند بیشتر مستعد دریافت این ویروس هستند.

زگیل کف پا و دست :

ایجاد زائده ها در کف پا ناحیه ای است که فشار وارد شده به آن نسبت به دیگر قسمت های بدن بیشتر است. همچنین در برخی از افراد به دلیل قوس زیاد کف پا، فضا بیشتری برای رشد زگیل وجود دارد. رشد زگیل ها در این نواحی به صورت تکی یا خوشه ای می باشد.

درمان زگیل صورت :

درمان زگیل صورت با استفاده از محلول گیاهی به آسانی انجام میگیرد علاوه بر اینکه زگیل ها سریع می افتند جای آن ها هم به سرعت ناپدید میشود.

چگونه از ابتلا به زگیل جلوگیری کنیم؟

 • خودداری از تماس فیزیکی با افرادی که زگیل دارند.
 • اگر شخصی هستید که عادت به جویدن ناخن دارد، سریعا این عادت را ترک کنید. زیرا اکثرا ویروس و میکروب زیر ناخن ها جمع می شود و شما ممکن است با جویدن آنها، ویروس را مستقیما وارد بدن خود کنید.
 • عدم استفاده از وسایل شخصی دیگران مانند حوله، ناخن گیر و… می تواند شانس انتقال را کاهش دهد.
 • زمان رفتن به استخر یا سونا های بخار و خشک حتما حوله به علاوه دمپایی شخصی به همراه داشته باشید.
 • روبوسی کردن با افرادی ککه در ناحیه صورتشان زگیل پوستی دارد ممکن است شما را نیز به این بیماری دچار کند.

درمان زگیل صورت در خانه – درمان زگیل صورت در طب سنتی – پماد زگیل صورت – درمان زگیل صورت با سیب زمینی – درمان صد در صد زگیل – درمان خانگی زگیل صورت – عکس زگیل صورت – درمان زگیل فیلی فرم – درمان زگیل های ریز گردن – سوزاندن زگیل در خانه – درمان زگیل گردن و زیر بغل – درمان زگیل در طب سنتی روازاده – درمان زگیل دکتر خیراندیش – پماد برای زگیل گوشتی – درمان زگیل صورت در طب سنتی – درمان زگیل با وازلین – درمان صد در صد زگیل گردن – قطره زگیل عطاری – برداشتن زگیل زیر چشم – درمان گیاهی زگیل دور چشم – درمان زگیل در طب اسلامی

مشاوره رایگان :

قبل از خرید محصول اگر نیاز به مشاوره رایگان در مورد این محصول را دارید. میتوانید با شماره  ۰۹۳۸۳۰۶۰۱۳۹ تماس بگیرید. منتظر تماس های گرم شما عزیزان هستیم.

کد خبر: ۲۶۹٬۴۹۸

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • captcha