۲۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲
نرخ بلیت متروی پرند بدون هیچ افزایشی تایید شد
معاون فرماندار تهران اعلام کرد

نرخ بلیت متروی پرند بدون هیچ افزایشی تایید شد

معاون فرمانداری تهران با اشاره به اینکه برای متروی پرند همان نرخ بلیت مترو تا ایستگاه فرودگاه امام(ره) بدون افزایش خواهد بود از تایید نرخ پیشنهادی شورا برای بلیت متروی پرند در فرمانداری تهران خبر داد.

به گزارش بازار، سعید بشیری، در تشریح روند تأیید نرخ بلیت متروی پرند از سوی هیات تطبیق فرمانداری تهران، گفت: برای متروی ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) پیشتر نرخ ۱۳ هزار و ۶۵۰ برای استفاده از کارت بلیت و افزایش ۱۰ درصدی برای بلیت های تک سفره که البته با افزایش کمتر از ۱۰ درصد یعنی ۱۵ هزار تومان، تأیید و اجرایی شده بود.

وی افزود: برای نرخ بلیت متروی پرند نیز بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران بدون هیچ افزایشی همین مبالغ ۱۳ هزار و ۶۵۰ برای استفاده از کارت بلیت و ۱۵ هزار تومان برای بلیت های تک سفره از سوی هیات تطبیق فرمانداری تهران در جلسه روز دوشنبه ۲۷ آذرماه سال جاری با حضور نمایندگان دادگستری و شورای شهر تهران مورد تأیید قرار گرفت. به این ترتیب شهروندان می‌توانند با همان مبلغ پرداختی در ابتدای این خط یعنی ایستگاه شاهد (۱۳هزار و ۶۵۰ یا ۱۵ هزار تومان) تا ایستگاه پرند طی طریق کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران در تشریح روند تأیید مصوبات شورا در هیات تطبیق فرمانداری تهران، تأکید کرد: اگر فرمانداری اعتراضی نسبت به مصوبه ای داشته باشد در جلسه ای که مصوبه بررسی می شود مکاتبات را تحویل نماینده شورا که در حال حاضر آقای امانی هستند می دهد و اگر نسبت به مصوبه فرمانداری اعتراضی نداشته باشد، به منزله تأیید قلمداد می شود.

کد خبر: ۲۶۲٬۸۱۹

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha