۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵
ایجاد ارتباط زنجیروار از مراکز خدمات کشاورزی تا ستاد وزارت جهاد
سرپرست دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد مطرح کرد

ایجاد ارتباط زنجیروار از مراکز خدمات کشاورزی تا ستاد وزارت جهاد

سرپرست دفتر هماهنگی امور استان‌ها از ایجاد ارتباط زنجیروار از مراکز خدمات کشاورزی تا ستاد وزارت برای ارایه مسایل و مشکلات موجود خبر داد.

به گزارش بازار، سید مجید موسوی سرپرست دفتر هماهنگی امور استان‌ها در حاشیه نشست مدیران ستادی وزارت با مدیران حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها، از تقسیم‌بندی کشور به پنج منطقه و انتخاب رئیس برای هر یک از مناطق خبر داد و گفت: این افراد موضوعات همه بخش‌های کشاورزی استان خود و استان‌های همجوار را جمع‌آوری کرده و به ستاد اطلاع می‌دهند.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی در امور استان‌ها در حال پیگیری است، همچنین برنامه‌ریزی شده، کلیه مسایل و مشکلات از سطح بخش (مراکز خدمات جهاد کشاورزی) جمع‌آوری شود تا این موضوعات به بالاترین سطح یعنی وزیر جهاد کشاورزی برسد.

موسوی افزود: به دنبال آن هستیم که پنج رئیس مناطق به نوبت در شورای معاونین نیز شرکت داشته باشند و یک ارتباط زنجیروار از سطح مراکز خدمات ایجاد شود.

وی با بیان این که در این بخش نقش مدیران حوزه به عنوان دبیران این مناطق تاثیرگذار است، یادآور شد: این مهم سبب جمع‌آوری خوب مطالب و پالایش و ارسال موضوعات و مطالب می‌شود که می‌تواند در جهت پیشبرد بخش کشاورزی مفید باشد.

سرپرست دفتر هماهنگی امور استان‌ها افزود: این افراد پیگیری کننده کلیه فعالیت‌ها و اموراتی که از طرف رئیس سازمان به آنان محول می‌شود، هستند بنابراین هرگونه برنامه و سیاست در بخش‌های مختلف اعم از زراعت، باغبانی، دام، طیور، شیلات و غیره توسط این افراد پیگیری می‌شود در واقع به عنوان رابط و هماهنگ کننده بخش‌های مختلف در استان‌ها فعال هستند.

وی ادامه داد: با توجه به این که سفرهای مختلفی توسط ریاست‌جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و سایر مقامات به استان‌ها انجام می‌شود این افراد در واقع پیگیری مصوبات این سفرها را تا رسیدن به نتیجه را برعهده دارند.

به گفته سرپرست دفتر هماهنگی امور استان‌ها، تقویت و پشتیبانی از مدیران حوزه می‌تواند در جهت پیشبرد اهداف وزیر جهاد کشاورزی در استان‌ها موثر باشد.

کد خبر: ۱۸۰٬۵۰۸

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha