۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۶
کد خبر: . ۱۵۹٬۶۱۰
تسریع در رفع مسائل و مشکلات سرمایه گذاران در بنادر کشور

مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر با تاکید بر اینکه این سازمان به دنبال رفع موانع تولید است؛ گفت: موانع تولید بایستی به گونه‌ای رفع شود که سرمایه گذاران با رغبت نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنند.

به گزارش بازار، حسین یداللهی؛ گفت: فرآیند و ضوابط اجرایی سرمایه گذاری منطبق با سیاست‌های دولت خدمتگزار توسعه دریا محور است و با بهره گیری از توانمندی‌ها و پتانسیل‌های بخش خصوصی و ایجاد مشوق‌های سرمایه گذاری همسو است.

مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه به شیوه سرمایه گذاری، تبیین ساختار کلی فرآیند و ضوابط اجرایی مربوط به سرمایه گذاری در بنادر کشور اشاره کرد و گفت: ابلاغ این فرآیند پس از تصویب هیأت عامل سازمان بنادر اجرایی خواهد شد که این امر موجب شفافیت در واگذاری‌های اراضی در بنادر کشور در قالب مزایده می‌شود.

یداللهی با تاکید بر تسریع در رفع مسائل و مشکلات سرمایه گذاران در بنادر کشور، گفت: موانع تولید بایستی به گونه‌ای مرتفع شود که سرمایه گذاران با رغبت و تمایل نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنند و هیچ زمان از سرمایه گذاری و اقدامی که انجام دادند پشیمان نشوند.

مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی تاکیدکرد: سازمان بنادر و دریانوردی تمام توان خود را جهت رفع موانع و چالش‌های موجود در عرصه سرمایه گذاری در بنادر معطوف کرده است تا با حذف موانع موجود به تشویق سرمایه گذاران جهت حضور در صحنه اقتصادی کشور بپردازد.

۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۶
کد خبر: ۱۵۹٬۶۱۰

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 12 =