۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲
کد خبر: . ۱۵۷٬۱۰۸
برقراری ۹ پرواز برای اعزام حجاج از ۴ ایستگاه پروازی به سوی جده و مدینه منوره

پروازهای عملیات رفت حجاج در هشتمین روز اعزام، از چهار فرودگاه بین المللی امام(ره) و شهید سردار قاسم سلیمانی اهواز، آیت الله بهشتی اصفهان و آیت الله دستغیب شیراز با ۹ پرواز به مدینه و جده انجام می شود.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

به گزارش بازار، همزمان با ۲۹ خرداد ماه عملیات رفت زائران بیت الله الحرام از چهار ایستگاه پروازی تهران، خوزستان، اصفهان و شیراز با ۹ پرواز در حال انجام است.

امروز سه پرواز از فرودگاه‌ حضرت امام خمینی(ره) به فرودگاه‌های جده ومدینه، دو پرواز از فرودگاه اصفهان به مقصد مدینه منوره و دو پرواز از فرودگاه اهواز به مدینه، دو پرواز از فرودگاه شیراز به فرودگاه جده انجام خواهد شد.

در هفتمین روز از اعزام زائران بیت الله الحرام سه پرواز از ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) انجام خواهد شد که اولین پرواز در ساعت ۲ و ۴۰ دقیقه بامداد امروز به شماره پرواز ۱۶۲۶ از تهران به مقصد مدینه پرواز کرد و پرواز دوم در ساعت ۴و ۳۵ دقیقه صبح امروز به شماره پرواز ۱۶۳۰ عازم مدینه جده شد و پرواز سوم از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در ساعت ۱۴و ۴۵ دقیقه ظهر امروز به شماره پرواز ۱۶۳۲ به جده عزیمت خواهد کرد.

اعزام زائران بیت الله الحرام از استان خوزستان با دو پرواز از فرودگاه بین المللی شهید سردارحاج قاسم سلیمانی انجام می شود، اولین پرواز در ساعت ۴ و۵۰ دقیقه صبح امروز به شماره پرواز ۱۶۲۰ به مدینه منوره انجام خواهد شد و پرواز دوم در ساعت ۲۳ و ۵ دقیقه امشب به شماره پرواز ۱۶۲۸ انجام خواهد شد.

همچنین حجاج بیت الله الحرام از استان اصفهان با دو پرواز از فرودگاه بین المللی شهید آیت الله بهشتی امروز عازم سرزمین وحی می شوند، اولین پرواز زائران ساعت ۶ و۵۰ دقیقه صبح امروز به شماره پرواز ۱۶۳۴ به مدینه اعزام شد و دومین پرواز از این استان در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه بعداز ظهر امروز به شماره پرواز ۱۶۳۶ به سوی مدینه منوره پرواز خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی «هما»، همچنین اعزام حجاج بیت الله الحرام استان فارس نیز امروز با دو پرواز از فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب انجام خواهد شد، اولین پرواز زائران ساعت ۱۳ و ۴۵ ظهر امروز به شماره پرواز ۱۶۳۸ به سوی فرودگاه جده اعزام می شود و دومین پرواز از این استان در ساعت ۲۲و ۱۵ دقیقه امشب به شماره پرواز ۱۶۲۴ عازم فرودگاه جده خواهد شد.

گفتنی است؛ در عملیات اعزام زائران بیت الله الحرام، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» از ۱۸ ایستگاه پروازی به مقصد دو فرودگاه جده و مدینه انجام می‌شوند.

۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲
کد خبر: ۱۵۷٬۱۰۸

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 15 =