۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۹
کد خبر: . ۱۱۸٬۲۷۵
منتخبین انجمن پیمانکاران عمرانی گلستان مشخص شدند

گرگان- انتخابات هیات مدیره انجمن پیمانکاران عمرانی استان گلستان با مشارکت ۲۵۳ شرکت برگزار شد.

به گزارش بازار، انتخابات هیات مدیره انجمن پیمانکاران عمرانی استان گلستان با مشارکت ۲۵۳ شرکت برگزار شد و منتخبین انجمن با پایان شمارش آراء معرفی شدند.

در این انتخابات که نتایج آن ۲۶ آبان اعلام و با حضور و نظارت اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان گلستان برگزارشد، هفت نفر به عنوان عضو اصلی هیات مدیره، دو نفر به عنوان بازرس اصلی، دو نفر عضو علی البدل هیات مدیره و یک نفر هم علی البدل بازرس انتخاب شدند.

داوطلبان شرکت کننده در این انتخابات ۱۰ روز برای اعتراض فرصت دارند و پس از آن صدور رسمی احکام و اعلام قطعی نفرات انجام خواهد شد.

همچنین پس از صدور رسمی احکام، فرایند انتخاب اعضای هیات رئیسه انجام می شود. نتیجه آراء انتخابات هیات مدیره انجمن پیمانکاران عمرانی استان گلستان در پاییز ۱۴۰۰ نیز به شرح زیر اعلام شده است:

علی بهرامعلی نژاد با ۲۰۱ رای نفر اول، مجیدزیارتی با ۱۸۴ رای نفر دوم، رحمت پورمهران با ۱۷۶ رآی نفر سوم، بهرام سیفی با ۱۵۳ رای نفر چهارم، حمید دانشورنیا با ۱۴۵ رای نفر پنجم، محمدعلی خالصی با ۱۴۰ رای نفر ششم و روزبه وزیری با ۱۳۸ رای به عنوان نفر هفتم برای اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب شدند.

در این انتخابات محمود بهشتی با ۹۱ رای و سعید تمسکنی با ۸۱ رای به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره، مهدی اشکو با ۱۴۵ رای و علی لقایی با ۱۴۲ رای به عنوان بازرس و همچنین مهدی بهلول با ۹۰ رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

شایان ذکر است این انتخابات هر سه سال یکبار برگزار می شود.

۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۹
کد خبر: ۱۱۸٬۲۷۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 10 =