۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
کد خبر: . ۹۱٬۵۲۵
قاچاقچیان واقعی در پس پرده هستند

زاکانی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نباید در شهر به دنبال قاچاقچی باشیم، کولبران هم قاچاقچی نیستند و قاچاقچیان واقعی را باید در پس پرده سراغ گرفت.

به گزارش بازار، علیرضا زاکانی پس از ضبط برنامه تبلیغاتی در شبکه خبر سیما در جمع خبرنگاران گفت: با راهکارهای کارشناسی مان تلاش می‌کنیم که نخبگان و خبرگان را قانع و مردم را راضی کنیم و قطعا ما با وجود اینکه با دریایی از مشکلات مواجه هستیم، اما هیچ انسدادی در کشور نداریم.

وی گفت: به واسطه بی عنایتی به مردم و ظرفیت‌های بزرگ کشور در جهت رفع موانع شاهد دریایی از مشکلات هستیم که ما با اراده و برنامه‌های تحولی خودمان تلاش می‌کنیم رویکردهای غلط را اصلاح کنیم و تکیه ما برای ایجاد تحول بر ظرفیت‌های داخلی است که از همه فرصت‌های منطقه‌ای و جهانی هم استفاده خواهیم کرد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه راه حل مشکلات در خارج نوعی توهم است بر توجه هرچه بیشتر به ظرفیت‌های بیشتر تاکید کرد.

زاکانی گفت: آمده ایم که به فضل الهی ریشه فساد، بروکراسی غلط و مفسده‌ها و فاسدان اقتصادی را بخشکانیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چند ماه پس از استقرار شما در دولت شاهد کاهش نوسان‌های قیمتی و تورم خواهیم بود؟ افزود: با برنامه‌ای که جزئیاتش را به تدریج منتشر می‌کنیم در سال اول دولت تغییر را کاملاً ملموس خواهید دید و این سیاست‌های آسیب زننده و بی ارادگی‌ها در جهت تنظیم بازار مرتفع خواهد شد و پس از چهار سال فضای جدیدی برای مردم در حوزه کسب و کار و تولید و خلق ثروت ایجاد می‌شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برای مبارزه با قاچاق کالا از مبادی رسمی و غیر رسمی چه برنامه‌ای دارید؟ گفت: ما باید این زمینه را که قاچاق کالا، صرفه و صلاح داشته باشد، از بین ببریم که این امر با تنظیم بازار و تلاش در ریشه کنی قاچاق محقق می‌شود و باید با سرکرده‌های قاچاق و عناصر اصلی که در پس پرده هستند، مبارزه کنیم.

زاکانی افزود: قاچاقچیان واقعی کولبران نیستند بلکه کسانی هستند که به قدرت تکیه زده اند و بر جان، مال و حیثیت مردم مسلط اند، هیچ ارزشی برای مردم قائل نیستند و با همه وجود تلاش می‌کنند ریشه تولید را بخشکانند و اقتصاد را وابسته نگه دارند.

وی گفت: ما بنای صداقت را داریم و با دست‌های پنهان قاچاق به ویژه باندهای سازمان یافته آن برخورد می‌کنیم.

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
کد خبر: ۹۱٬۵۲۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =