۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
کد خبر: . ۸۳٬۹۹۶
بهره مندی ۱۲۳۲ بنگاه‌ تولیدی از تسهیلات برنامه تولید و اشتغال

در سال ۱۳۹۹ (۱۲ ماهه) بیش از ۸۱ هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸(برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

به گزارش بازار به نقل از شاتا، بر اساس آمار ارائه شده از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صمت(دفتر مدیریت داده، آمار و فناوری اطلاعات)، این میزان تسهیلات به یک هزار و ۲۳۲ بنگاه و واحد تولیدی در ۱۲ ماهه ۱۳۹۹ پرداخت شده است.

بر این اساس در ۱۲ ماهه ۱۳۹۹(سال گذشته) ۲ هزار و ۸۶۴ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال(تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند. پراکندگی پرداخت این تسهیلات در ۳۱ استان کشور و مناطق آزاد بوده است.

در این بازه زمانی همچنین یک هزار و ۲۴۷ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیش از ۱۰۵ هزار و ۱۳ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است. گفتنی است که از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان اسفندماه ۱۳۹۹(سال گذشته) ۷ هزار و ۵۲۷ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال(تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند. از این تعداد ۲ هزار و ۹۱۳ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیش از ۲۱۹ هزار و ۲۵۳ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است.

همچنین از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان اسفندماه ۱۳۹۹(سال گذشته) بیش از ۹۵ هزار و ۴۱۸ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸(برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است. این میزان تسهیلات به یک هزار و ۴۸۹ بنگاه و واحد تولیدی از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان اسفندماه ۱۳۹۹(سال گذشته) پرداخت شده است.

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
کد خبر: ۸۳٬۹۹۶

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =