۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
کد خبر: . ۸۱٬۸۴۰
علی بابا، همچنان در صدر صنعت سفر و گردشگری ایران

شرکت سفرهای علی بابا با انتشار گزارش جامع سالیانه خود و ارائه آمار و اطلاعات یک سال گذشته، نسبت به مستندسازی کارنامه خود و صنعت گردشگری ایران، برای مخاطبانش اقدام کرده است.

بازار؛ گروه فناوری و اطلاعات: شرکت سفرهای علی بابا درحالی با انتشار گزارش جامع سالیانه خود و ارائه آمار و اطلاعات یک سال گذشته، نسبت به مستندسازی کارنامه خود و صنعت گردشگری ایران، برای مخاطبانش اقدام کرده است که ظاهرا با عزم جهانی برای مقابله با همه گیری کرونا، تولید انبوه و استفاده مستمر از واکسن‌های گوناگون در کشورهای مختلف، جهان تجربه گذر از این بحران را آغاز کرده و صنعت سفر، گردشگری و خدمات هوایی ایران و جهان در مسیر عادی شدن شرایط قرار گرفته است.

بررسی گزارش عملکرد علی بابا در یک سال گذشته نشان می‌دهد که این مجموعه، علی رغم افت شدید درخواست‌های سفر و مواجهه به موج استردادهایی که از اوایل اسفند ماه سال ۹۸ شروع شد، با حفظ موقعیت خود، در مقایسه با شرایط قبل از کرونا، حتی در بخش‌های زیرساختی، به شکلی دوراندیشانه به توسعه و بسترسازی‌های مهمی اقدام کرده است.

گزارش منتشر شده حاکی از آن است که علی بابا در سال گذشته توانست مثل گذشته، رتبه اول سفر ایران را در اختیار داشته باشد و در زمینه توسعه محصول و ریل گذاری برای آینده، برخلاف مسیر انفعالی بازار سفر، کاملا فعالانه عمل کند.

براساس این گزارش، علی بابا توانسته است در سال بحرانی گذشته به لحاظ، سخت افزاری، نرم افزاری، تکنولوژیک و افزایش توان علمی، در مسیر «زیرساخت سازی هرچه بیشتر» قدم بگذارد که راه اندازی و توسعه چند پلتفرم و مارکت پلیس (بازارگاه)، سرمایه گذاری‌های بین بخشی و توسعه همکاری‌های برون سازمانی و بازبینی نقشه راه پیش روی این گروه، بخشی از این فعالیت‌ها بوده است.

توسعه هوش مصنوعی در ارگانیسم کسب و کار، بخصوص در زمینه تعمیق مشتری مداری و تسهیل و تسریع فرایند خدمات و سرویس‌ها وهمچین توسعه سبد محصولات، از دیگر رویکردهای علی بابا در سال گذشته است که براساس گزارش جامع سالیانه آن قابل ملاحظه است.

این گزارش همچنان اشاره دارد که علی بابا در یک سال گذشته، در زمینه تکمیل چرخه سفر، گام‌های عملیاتی موثری برداشته و مدت زمان همراهی با مشتری براساس ایده‌های کارسازی شده، به مراتب افزایش خواهد یافت.

تداوم موفقیت‌های گروه علی بابا در تولید محتوای حرفه ای مانند پادکست سفر «رادیو دور دنیا» و کتاب سفر علی بابا و تعاملی تر کردن روند ارتباط با مخاطب را نیز باید به مجموعه این فعالیت ها اضافه کرد که براساس گزارش منتشر شده، افزایش چشمگیر بازدید از رسانه‌ها و ابزارهای ارتباطی علی بابا در سال گذشته، نشان از موفقیت در این زمینه دارد.

ضمن این که دگرگونی در کیفیت ارتباطات و افزایش کمی تماس‌های ورودی و خروجی از مرکز تماس بزرگ علی بابا در سال گذشته، نشان می‌دهد در سالی که مسافران برای انجام سفرهای ضروری خود با چالش های متعددی مواجه بودند، مرکز تماس علی بابا توانست ضمن همراهی موثر با مسافران، در تمام لحظه های سفر همراه آن ها باشد.

علی بابا در گزارش جامع سالیانه خود که قرار است از این پس به صورت مستمر تدوین و منتشر شود، بخشی را هم به وضعیت شاخص‌های کلی صنعت سفر در کشور و جایگاه دست اندرکاران این حوزه اختصاص داده است که با توجه به منابع اطلاعاتی مستند علی بابا، مرجع قابل اتکایی برای مطالعه وضعیت این صنعت در کشور است.

لطفا برای مطالعه اصل گزارش سالیانه علی بابا به لینک زیر مراجعه کنید.

متن کامل گزارش سالیانه گروه علی بابا

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
کد خبر: ۸۱٬۸۴۰

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =