۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱
کد خبر: . ۸۰٬۱۹۹
بهبود تولید منجر به فراوانی و تنظیم قیمت ها می‌شود

رضایی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید بهبود تولید منجر به فراوانی نعمت و تنظیم قیمت ها می‌شود.

به گزارش بازار به نقل از خانه ملت، علی رضائی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها»، گفت: نامگذاری سال جدید به نام تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها از سوی مقام معظم رهبری نشانه تیزبینی و هوشیاری معظم له است و به این معنی است که باید از تولید حمایت کرده و تسهیلات پرداخت شود و هم موانع پیش روی تولید برداشته شود.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی افزود: مسلماً وقتی عرضه و تولید زیاد باشد تقاضای مردم نیز تامین می‌شود اما وقتی ما مشکل تولید داشته باشیم، بخشی از آن ناکارآمدی وضعیت تنظیم بازار هست ولی بخش اصلی این است که جنس به اندازه کافی نیست که در بحث مرغ هم همین مشکل را داشتیم.

وی اضافه کرد: وظیفه اصلی مجلس قانون گذاری و نظارت است و مجلس می‌تواند با ریل گذاری مناسب و تصویب قوانین زمینه فعالیت سرمایه گذاران را تسهیل کند.

رضایی با بیان اینکه وقتی سرمایه گذاری قدم جلو گذاشت باید موانع را از جلوی پای او برداریم، ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری باید مشوق هایی ایجاد کنیم هم تولید کننده با خیال راحت به فعالیت بپردازد و هم ما دولت را مجاب کنیم که در بحث پرداخت تسهیلات اقداماتی انجام دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بهبود تولید منجر به فراوانی نعمت و تنظیم قیمت ها می‌شود، تصریح کرد: مانع زدایی به این معنی است که برخی از ادارات و مدیران سختگیری می کنند و برخی قوانین هم دست و پا گیر است بنابراین مجلس باید این قوانین را اصلاح کند.

۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱
کد خبر: ۸۰٬۱۹۹

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 6 =