۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
کد خبر: . ۸۰٬۰۳۵
تعیین نحوه مشارکت شرکت‌های مهندسان مشاور و پیمانکار در اجرای طرح اقدام ملی مسکن

محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی، شیوه‌نامه نحوه صدور پروانه اشتغال به کار شرکت‌های مهندسان مشاور و پیمانکاران تشخیص صلاحیت شده توسط سازمان برنامه و بودجه کشور را به منظور مشارکت در اجرای طرح اقدام ملی مسکن به استان‌های سراسر کشور، ابلاغ کرد.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

به گزارش بازار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان در نامه‌ای به مدیران کل راه و شهرسازی استان‌های سراسر کشور شیوه‌نامه نحوه صدور پروانه اشتغال به کار شرکت‌های مهندسان مشاور و پیمانکاران تشخیص صلاحیت شده توسط سازمان برنامه و بودجه کشور را ابلاغ کرد.

در متن این ابلاغیه آمده است: با عنایت به موافقت مقام عالی وزارت در خصوص «صدور پروانه اشتغال به کار موقت برای شرکت‌های مهندسان مشاور و پیمانکاران تشخیص صلاحیت‌شده توسط سازمان برنامه و بودجه» ابلاغی طی نامه شماره ۰۱ / ۱۱۰ / ۱۷۷۹۰۱ مورخ ۲۰ اسفند ۹۹ مدیرکل حوزه وزارتی و به منظور بهره‌گیری و استفاده از توانمندی شرکت‌های مهندسان مشاور و پیمانکاران تشخیص صلاحیت‌شده توسط سازمان برنامه و بودجه در اجرای پروژه اقدام ملی مسکن، شرکت‌های مهندسان مشاور با دارا بودن صلاحیت در تخصص ساختمان‌های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، نظامی و شرکت‌های پیمانکاری با داشتن صلاحیت در رشته ابنیه و ساختمان می‌توانند مطابق شیوه‌نامه پیوست صرفا جهت ارایه خدمات مهندسی در پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن از وزارت راه و شهرسازی پروانه اشتغال موقت دریافت کنند.

شیوه‌نامه نحوه صدور پروانه اشتغال به کار شرکت‌های مهندسان مشاور

و پیمانکاران تشخیص صلاحیت‌شده توسط سازمان برنامه و بودجه کشور

بدیهی است ظرفیت آزاد شرکت‌های متقاضی با اعلام سازمان مذکور و کنترل توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تعیین خواهد شد. همچنین رعایت مقررات ملی ساختمان و سایر ضوابط ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی در ارتباط با موضوعات مرتبط، لازم‌الاجراست

۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
کد خبر: ۸۰٬۰۳۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 8 =