۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷
مروری بر عملکرد یک ساله «وغدیر»

مروری بر عملکرد یک ساله «وغدیر»

شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۲۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۴۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۸۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه گذاری غدیر با سرمایه ۷۲ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره یاد شده، مبلغ ۷۳ هزار و ۶۶۱ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۸۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۶۳ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۷۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود وغدیر در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۵۴۲ ریال و سود خالص را ۳۹ هزار و ۳۲ میلیارد و ۶۰۴ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره یاد شده، با افزایش ۸۰۳ هزار و ۶۱۳ میلیارد و ۸۸۵ میلیون ریال به یک بیلیون و ۱۲۵ هزار و ۱۳۹ میلیارد و ۶۵۳ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۴ هزار و ۸۲۱ میلیارد و ۳۲۱ میلیون ریال معادل ۶۴ هزار و ۷۳۳ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال محاسبه شد.

وغدیر تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۳۸ میلیارد و ۴۱۶ میلیون ریال به مبلغ معادل ۹ هزار و ۸۸۸ میلیارد و ۷۰۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۷ هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۲۸۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری غدیر طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۵۳۵ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال خریداری کرد

کد خبر: ۷۶٬۹۸۱

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha