۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
کمیسیون تلفیق، بودجه را ۲ سطحی بسته است
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

کمیسیون تلفیق، بودجه را ۲ سطحی بسته است

میرتاج‌الدینی، نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: طبق مباحث مطرح شده در جلسه غیرعلنی مجلس، کمیسیون تلفیق بودجه را دوسطحی بسته و ارز دارو هم تغییر نکرده است.

به گزارش بازار، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی، افزود: آقای نادران رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰؛ گزارشی از لایحه بودجه و مصوبات کمیسیون تلفیق به نمایندگان ارائه کرد و گفت، گزارش کمیسیون تلفیق آماده شده و در سامانه بارگذاری می‌شود و نمایندگان ۱۰ روز فرصت دارند پیشنهادات خود را ثبت کنند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: آقای نادران در این جلسه گفت که دولت چند نرخ ارز را در بودجه به عنوان نرخ محاسباتی آورده است و کار مجلس شفاف کردن آن است.

وی تصریح کرد: طبق گفته رئیس کمیسیون تلفیق بودجه، دولت مابه‌التفاوت نرخ ارز دولتی و ارز آزاد را به صورت غیرشفاف در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار داده بود که کمیسیون تلفیق این مسئله را در بودجه روشن و شفاف کرده است.

میرتاج‌الدینی افزود: بر اساس گفته‌های نادران، مجلس نرخ خاصی را برای ارز در بودجه تعیین نکرده، بلکه مجلس درآمدها را بر اساس نرخ ارز در بازار که دولت در نظر گرفته، تنظیم و شفاف کرده است و همچنین ارز دارو تغییر نکرده و مانند گذشته خواهد بود.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین گفت: طبق گفته نادران، کمیسیون تلفیق، بودجه را دو زمانی و دوسطحی بسته است به گونه‌ای که هم دولت فعلی بتواند به وظایف خودش عمل کند و هم دولت بعدی دستش بسته نباشد.

کد خبر: ۶۸٬۸۲۷

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha