«مدار» ۲ هزار و ۷۰۹ ریال سود ساخت

شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه مدار در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۷۰۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۱۸ اعلام شده بود، از افزایش ۸۷۷ درصد در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه مدار با سرمایه ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه مدار در دوره یاد شده، مبلغ ۶ هزار و ۲۳۱ میلیارد و ۲۸۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۷۰۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۵۴۸ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۵۰۷ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد و ۷۳۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود مدار در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴۱۸ ریال و سود خالص را ۹۶۰ میلیارد و ۶۸۷ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه مدار در دوره یاد شده، با افزایش ۱۵ هزار و ۳۵۳ میلیارد و ۷۰۵ میلیون ریال به ۲۴ هزار و ۱۹ میلیارد و ۵۲۹ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۶ هزار و ۱۷۴ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال معادل ۱۰ هزار و ۸۱۷ میلیارد و ۹۲۷ میلیون ریال محاسبه شد.

مدار تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۸۱۵ میلیارد و ۵۳ میلیون ریال به مبلغ معادل ۸ هزار و ۶۶۱ میلیارد و ۱۷۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۵ هزار و ۸۴۶ میلیارد و ۱۲۴ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه مدار طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸ هزار و ۹۸۹ میلیارد و ۲۴۷ میلیون ریال خریداری کرد.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
کد خبر: ۵۴٬۹۷۷

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =