«فلوله» صورت های مالی تلفیقی ۶ ماهه خود را منتشر کرد

لوله و ماشین سازی ایران صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ را منتشر کرده است.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، لوله و ماشین سازی ایران در گزارش تلفیقی خود سود عملیاتی ۳۱۴میلیارد ریال، سود خالص را ۳میلیارد و ۳۲۴میلیون ریال و سود خالص هرسهم را ۷ریال اعلام کرده است.

پیش از این در گزارش صورت های مالی شرکت اصلی سود عملیاتی را ۳۱۴میلیارد ریال، سود خالص را یک هزار و ۸۱۵میلیون ریال و سود هرسهم را ۴ریال منتشر کرد.

این شرکت سود انباشته تلفیقی را ۱۳میلیارد و ۶۹۲میلیون ریال و سود انباشته شرکت اصلی ۸میلیارد و ۴۱میلیون ریال اعلام کرد.

اهداف و راهبردی این شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات شامل برنامه تولید و فروش سال ۱۳۹۹ شرکت حدود ۲۹ هزار تن است که شرکت کلیه برنامه های لازم جهت تحقق این هدف را پیش بینی کرده است.

«فلوله» برآورد خود را از تغییرات عوامل بهای تمام شده برای دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹ را تشریح کرده و قصد دارد هیچگونه تغییر در نحوه محاسبات بهای تمام شده محصولات خود در سال جاری نسبت به سال قبل نخواهد داشت و هرگونه تغییرات ایجاد شده منوط به افزایش یا کاهش قیمت خرید مواد اولیه و هزینه های مالی، دستمزد و سربار آن است.

این شرکت اعلام کرد در برنامه های با اهمیت دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹، اقدام در جهت صادرات محصولات و برنامه ریزی جهت شناسایی بازار های جدید داخلی و صادراتی بر اساس منابع مالی اولویت شرکت قرار دارد.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
کد خبر: ۵۴٬۸۸۸

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =