تحویل زودتر از موعد برخی محصولات سایپا به مشتریان

باقری، قائم مقام مدیرعامل سایپا گفت: ارتقاء زیرساخت و عملی شدن جهش تولید در این خودروسازی موجب شده بتوانیم برای برخی از محصولات، زودتر از موعد مقرر دعوت نامه تحویل خودرو صادر کنیم.

به گزارش بازار، مجید باقری در حاشیه چهارمین طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا افزود: به طور نمونه در خودرو تیبا ۲ وضع تولید به گونه‌ای است که اگر تعهدات را امروز کنیم فردا می‌توانیم فاکتور فروش آن را صادرکنیم.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اضافه کرد: به سمتی رفتیم که هیچ تعهد جدید را نپذیریم مگر آنکه در موقع خود به تعهد عمل کنیم.

باقری همچنین گفت: خودرو شاهین بیشترین متقاضی را در چهارمین طرح پیش فروش یک ساله محصولات سایپا به خود اختصاص داد به گونه‌ای که از ۴۵۰ هزار متقاضی واجد شرایط در این مرحله، بیش از ۱۰۰ هزار نفر متقاضی خودرو شاهین بودند.

وی با بیان اینکه در این طرح ۳۱ هزار نفر به عنوان برنده و ۳۱ هزار نفر به عنوان ذخیره اعلام شده است افزود: اسامی برندگان ظهر چهارشنبه ۱۴ آبان اعلام می‌شود و برندگان ۱۲۰ ساعت فرصت دارند تا وجه مورد نظر را پرداخت کنند و اگر بعد از ۱۲۰ ساعت ظرفیتی باقی بماند منتخبان ذخیره را جایگزین خواهیم کرد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اضافه کرد: در این طرح قیمت‌های جدیدی که شورای رقابت پس از بررسی‌ها برای سه ماه سوم اعلام کرده لحاظ کردیم و ۵۰ درصد علی الحساب نیز براساس همین قیمت‌های اعلامی تعیین شد البته بقیه وجه نیز متناسب با زمان تحویل و قیمت روز اعلامی شورای رقابت اخذ می‌شود.

۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
کد خبر: ۵۱٬۵۱۴

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 11 =