۱۵ درصد مشترکان تهرانی مشمول برق رایگان

پوریا، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: ۱۵ درصد از مشترکان برق خانگی در تهران، شامل دریافت تخفیف ۱۰۰ درصدی برق امید هستند.

به گزارش بازار، رامین پوریا با اشاره به اینکه این اطلاعات اولیه بدست آمده از وضعیت مصرف برق در بخش خانگی تهران بزرگ است، افزود: از بین این ۱۵ درصد باید خانه‌های خالی و فصلی شناسایی و خارج شوند، زیرا این واحدهای مسکونی شامل دریافت خدمات برق امید نخواهند شد.

وی گفت: طبق پیش بینی انجام شده با اجرای طرح برق امید در بخش خانگی بیش از ۱۰ درصد میزان برق مصرفی کاهش خواهد یافت.

مدیر دفترمدیریت مصرف شرکت توزیع برق تهران بزرگ ادامه داد: هدف از اجرای طرح برق امیدا اصلاح الگوی مصرف است که با کمک مشترکان محقق خواهد شد.

پوریا با اشاره به اینکه برای اجرای طرح برق امید و تحقق هدف گذاری انجام شده، ۴ مرحله انجام می‌شود گفت: شناسایی شرایط مصرف، اطلاع رسانی درخصوص مصرف برق، تعیین راهکارهای کاهش مصرف و ارائه این راهکارها به مشترکان برق بخش‌های تعیین شده برای اجرای طرح امید است.

وی با بیان اینکه مشترکان برق به کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می‌شوند افزود: مشترکان کم مصرف در ایام گرم کمتر از ۱۰۰ کیلووات ساعت و در ایام غیر گرم تا ۸۰ کیلووات ساعت برق مصرف میکنند که این گروه شامل دریافت خدمات برق امید هستند.

مدیر دفترمدیریت مصرف شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: مشترکان خوش مصرف الگوی مصرف که شامل ۳۰۰ کیلووات ساعت در ایام گرم و ۲۰۰ کیلووات ساعت را رعایت می‌کنند و مشترکان پرمصرف نیز بیش از این اعداد برق مصرف می‌کنند.

پوریا با بیان اینکه هم اکنون ۵۰ درصد مشترکان خانگی خوش مصرف و ۳۵ درصد پرمصرف هستند افزود: در هفته آینده روش‌های کاهش مصرف برای مشترکان پرمصرف اطلاع رسانی خواهد شد.

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
کد خبر: ۵۰٬۵۶۶

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =