۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
کد خبر: . ۵۰٬۰۲۰
وضعیت پرتفوی مهر ماه «وغدیر»

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۲۱۲ هزار و ۵۹۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به یک بیلیون و ۵۴ هزار و ۴۰۶ میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر با سرمایه ۷۲ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۴ هزار و ۲۶۰ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۲۶۷ هزار و یک میلیارد و ۶۱۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲۱۹ میلیارد و ۱۴ میلیون ریال به ۶۴ هزار و ۴۷۹ میلیارد و ۶۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری غدیر نیز با کاهش ۲۱۲ هزار و ۵۹۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۵۴ هزار و ۴۰۶ میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال محاسبه شد.

وغدیر تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴ میلیارد و ۴۸۲ میلیون ریال به همان مبلغ واگذار کرد و از این بابت سودی کسب نکرد .

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۲۲ میلیارد و ۶۱۶ میلیون ریال خریداری کرد

۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
کد خبر: ۵۰٬۰۲۰

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =