۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
سود هر سهم «وغدیر» افزایشی بود
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم «وغدیر» افزایشی بود

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۱۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۷۰ اعلام شده بود، از افزایش ۸۵ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر با سرمایه ثبت شده ۷۲ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در دوره یاد شده، مبلغ ۲۲ هزار و ۵۹۶ میلیارد و ۸۰۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۱۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۸۵ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۲۱ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۲۸ هزار و ۳۰۰ میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود وغدیر در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۷۰ ریال و سود خالص را ۱۲ هزار و ۲۷۳ میلیارد و ۳۵۲ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در دوره یاد شده، با افزایش ۹۴۵ هزار و ۴۷۵ میلیارد و ۸۴۹ میلیون ریال به یک بیلیون و ۲۶۷ هزار و یک میلیارد و ۶۱۷ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۴ هزار و ۳۴۷ میلیارد و ۸۴۱ میلیون ریال معادل ۶۴ هزار و ۳۶۰ میلیارد ۵۰ ۵۴۷ میلیون ریال محاسبه شد.

وغدیر تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۹۷۵ میلیارد و ۳۷۵ میلیون ریال به مبلغ معادل ۹ هزار و ۶۶۰ میلیارد و ۴۴۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۷ هزار و ۶۸۵ میلیارد و ۶۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۹۹۹ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال خریداری کرد.

کد خبر: ۴۹٬۱۴۷

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha