۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
کد خبر: . ۴۴٬۱۶۵
 فعالان اقتصادی با قوانین و مقررات مزاحم سر و کار دارند

اولیایی، نایب رئیس کمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: باید میان پلیس و فعالان بخش خصوصی کمیته‌ای مشترک ایجاد شود و در این کمیته اقدامات و مسیرهای مشترک برای کمک‌ به یکدیگر شکل بگیرند.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

به گزارش بازار، محمود اولیایی با اشاره به این که برقراری امنیت به مولفه‌های مختلف مرتبط است، گفت: امنیت عمومی برای برقراری در سراسر کشور معیارها متعددی را نیاز دارد.

وی با اشاره به این که پلیس در برقراری امنیت عمومی در آخرین حلقه قرار می‌گیرد، عنوان کرد: بخش مهمی از آن‌چه که به فعالان اقتصادی احساس امنیت را القا می‌کند، به قوانین و محیط بالاسری کسب و کار مربوط می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی ایران افزود: در شرایط فعلی کشور از بیرون به فعالان اقتصادی داخل فشار وارد می‌شود.

وی با اشاره به این که فعالان اقتصادی ایرانی با قوانین و مقررات مزاحم سر و کار دارند، اظهار داشت: کمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی ایران در کشف و یادگیری موضوعات تخصصی به مجموعه پلیس کمک می‌کند.

محمود اولیایی افزود: قرار شده میان پلیس و فعالان بخش خصوصی کمیته‌ای مشترک ایجاد شود و در این کمیته اقدامات و مسیرهای مشترک برای کمک‌ به یکدیگر شکل بگیرند.

وی با اشاره به این که در شرایط فعلی فعالان اقتصادی برای فعالیت با تمام قدرت جنگ می‌کنند، اظهار داشت: در بسیاری از مواقع پلیس فتا می‌تواند آسیب‌های روانی مختلف را از بازار برطرف کند.

نایب رئیس کمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی ایران با اشاره به پلیس امنیت اقتصادی، توضیح داد: این بخش از پلیس در حوزه قاچاق و مبارزه با فساد در حوزه‌های مختلف اقدامات بسیار خوبی را انجام می‌دهد.

وی افزود: بخش خصوصی می‌تواند در حوزه‌های مختلف کشف جرم و خلاف به پلیس کمک کند.

۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
کد خبر: ۴۴٬۱۶۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 8 =