۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
کد خبر: . ۴۲٬۹۶۲
«پردیس» طی شهریور ماه، خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری پردیس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۷ میلیارد و ۸۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش بازار به نقل از بازار سرمایه ایران، شرکت سرمایه‌گذاری پردیس با سرمایه یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۷۲۶ میلیارد و ۱۲۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۲ هزار و ۴۱۱ میلیارد و ۶۹۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۳ میلیارد و ۳۲۷ میلیون ریال به ۲ هزار و ۷۵۹ میلیارد و ۴۴۸ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری پردیس نیز با کاهش ۲۹۵ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال معادل ۱۲ هزار و ۱۱۵ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال محاسبه شد.

پردیس تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۲ میلیارد و ۴۲۱ میلیون ریال به مبلغ ۳۹ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۷ میلیارد و ۸۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری پردیس طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۴ میلیارد و ۵۰۲ میلیون ریال خریداری کرد

۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
کد خبر: ۴۲٬۹۶۲

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 8 =