پیگیری رفع مشکلات تولیدکنندگان در اولویت برنامه‌های سازمان توسعه تجارت

زادبوم، رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار صمیمانه با واحدهای تولیدی صادراتی گفت: رفع مشکلات تولیدکنندگان در اولویت کار سازمان توسعه تجارت ایران است.

به گزارش بازار به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در این نشست، ضمن تشریح دستورالعملهای بازگشت ارز حاصل از صادرات، اظهار داشت: سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی تجارت خارجی کشور و مسئول کمیته اقدام ارزی، پیگیری رفع مشکلات تولیدکنندگان را در اولویت کار خود قرار داده است.

وی با ارائه گزارشی از وضعیت بازگشت ارز در سالهای۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ ثبات مقررات و دستورالعملها را حائز اهمیت توصیف کرد و افزود: برنامه ریزی‌های صادرکنندگان باید با توجه به این مقررات صورت گیرد.

زادبوم همچنین اضافه کرد: بررسی صادرات از محل ورود موقت و رفع مشکلات پیش روی این حوزه و همچنین بررسی رفع تعهدات ارزی صادرکنندگان حوزه کشاورزی در هفته آتی در سازمان توسعه تجارت ایران انجام خواهد شد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، تولید کنندگان را افتخار آفرینان کشور در شرایط فعلی دانست و از تلاشهای صادر کنندگان تقدیر کرد.

گفتنی است، نشست معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با تولیدکنندگان استان البرز با حضور هیات نمایندگان اتاق، رئیس سازمان صمت استان البرز و تنی چند از مدیران کل سازمان توسعه تجارت ایران در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
کد خبر: ۴۲٬۰۶۵

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =